سردار فدوی اعلام کرد؛ اعلام آمادگی سپاه برای کمک به کارکنان سازمان بهشت زهرا

به گزارش دعوت، تهران (پانا)- جانشین فرمانده کل سپاه گفت سپاه همچنان در کنار کارکنان زحمتکش سازمان بهشت زهرا (س) قرار گرفته است و برای هرگونه همکاری و همراهی در این شرایط سخت و بحرانی اعلام آمادگی می کند.

سردار فدوی اعلام کرد؛ اعلام آمادگی سپاه برای کمک به کارکنان سازمان بهشت زهرا

با ما همراه باشید و درباره ساعت اینترنتی بیشتر بدانید.

به گزارش سپاه نیوز؛ دریادار پاسدارعلی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه در بازدید از قسمت های مختلف سازمان بهشت زهرا (س) و اقدامات مدیریتی این سازمان در بحران کرونا، گفت: کارکنان خدوم سازمان بهشت زهرا (س) با ایثار و از خودگذشتگی توانسته اند بر اینکه تمامی آرامستان های کشور باید از سازمان بهشت زهرا (س) برای بهبود عملکردشان در خدمات رسانی به مردم تبعیت و تاسی کنند.

وی اضافه کرد: عملکرد این سازمان الگو و چراغ راه خوبی برای تمامی آرامستان های کشور است.

سردار فدوی با مقدس خواندن خدماتی که کارکنان سازمان بهشت زهرا (س) به مردم ارائه می کنند، شرح داد: خدمات این سازمان واجب کفایی است که موجب جلب رضایت مردم در حکومت اسلامی شده است و بدون شک رضایت خداوند را نیز در پی داشته و ثوابی بی اندازه دارد.

وی با اشاره به اینکه سپاه در کنار کارکنان زحمتکش سازمان بهشت زهرا (س) است، ضمن اعلام آمادگی برای هرگونه همکاری و همراهی در این شرایط سخت و بحرانی ابراز کرد: ما از ابتدای این بحران برادرانه و مومنانه در کنار شما هستیم و به امید خداوند از این به بعد هم سپاه در کنار شما حضور دارد تا از این بحران به سلامت عبور کنیم.

در این دیدار سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) با ارائه گزارشی از 260 روز تلاش شبانه روزی و جهاد گونه کارکنان سازمان بهشت زهرا (س) در شرایط کرونا گزارشی ارائه کرد و گفت: در این ایام سخت و سخت سپاه با برادری بیشترین همراهی و همکاری را با سازمان بهشت زهرا (س) داشته و همواره همراهی و پشتیبانی کرده است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 18 آذر 1399 بروزرسانی: 18 آذر 1399 گردآورنده: davataz.ir شناسه مطلب: 117

به "سردار فدوی اعلام کرد؛ اعلام آمادگی سپاه برای کمک به کارکنان سازمان بهشت زهرا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سردار فدوی اعلام کرد؛ اعلام آمادگی سپاه برای کمک به کارکنان سازمان بهشت زهرا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید