معرفی هتل های لوکس تفلیس گرجستان ، برترین هتل های تفلیس

به گزارش مجله انجمن دعوت، در این مطلب به معرفی برترین هتل های تفلیس و یا اگر بخواهیم بهتر بگوییم هتل های لوکس تفلیس می پردازیم. یکی از شهرهایی بامطالعه سرگذشت آن می توان به چالش های سخت و آسان تاریخی کشور گرجستان آشنا شد ، شهر تفلیس است . این شهر تاریخی به عنوان مرکز کشور گرجستان به شمار می آید . این شهر حکایت هایی فراوانی را در خود نگه داشته است . همیشه تحت حکمروایی و سلطه حکومت خاص بوده ،چه زمانی که پارس ها بر آن فرمانروایی می کردند و چه تاریخی که تحت سیطره کشور روسیه بود.در این شهر زیبا می توان نزدیکی بناهای مذهبی را مشاهده کرد ، به گونه ای که وقتی در خیابان ها و شاهراه های سنتی این شهرگشت و گذار می کنید می توانید در هم آمیختگی مشخصی از حضور کلیساها در کنار مساجد را مشاهده کنید که به خوبی باهم ادغام شده و در تعامل هستند .در یک کلام می توان گفت این تمایزها نشانه ای بر وجود مسائل تاریخی و نکته های عمیقی در آن است . دیرزمانی است این کشور گرجستان و شهر زیبای تفلیس به جرگه شهرهای توریستی و گردشگری محبوب هم وطنان ما پیوسته است و سالانه افراد زیادی به آن سفرکرده و از سفر خود لذت می برند .به همین دلیل در این مقاله کوشش کرده ایم تا برترین هتل های تفلیس و هتل های لوکس تفلیس را معرفی کنیم.

معرفی هتل های لوکس تفلیس گرجستان ، برترین هتل های تفلیس

کمی بیشتر درباره هتل های تفلیس

در این قسمت مقاله زمان آن رسیده است که ما به بهترین هتل های تفلیس و مکان های اقامتی در کشور گرجستان بپردازیم و صحبت خود را پیرامون این مکان ها بیشتر کنیم چون همان گونه که مستحضرید یکی از موارد بسیار مهم در هر مسافرتی بحث اسکان است و اینکه مکانی که در آن ساکن می شوید محیطی آرام و دلپذیر داشته باشد . هر کسی برای سفر شرایط خاصی را برای هتل خود دوست دارد ، ممکن است بسته به اینکه آدمی هستید اهل سفرهای زیاد و یا اینکه آدمی با مسافرت های کم ،معیارهای شما برای انتخاب محل اقامتی خود متفاوت باشد . یکی دیگر از عواملی که می تواند مشخص نماینده نوع هتل و امکانات آن باشد ،مقدار هزینه ای است که شما برای آن پرداخت خواهید نمود . بودجه ای برای این کار کنار گذاشته اید . حال بحثی مطرح می شود و آن این است که این شما مقصد خود را انتخاب کرده اید یا نه هنوز در اولین پیچ این راه مانده اید . اگر انتخاب درست را انجام داده اید که مرحله بعدی انتخاب محل اقامتی درست است در غیر این صورت به شما پیشنهاد می کنیم در ابتدا بامطالعه و تحقیق پیرامون مکان های زیبایی که می توانید به آن سفر کنید انتخاب را برای خود آسان کنید . حال که شما توانستید مقصد را به درستی انتخاب کنید مسئله بعدی انتخاب بهترین محل اقامت است ،بازهم تحقیق را از قلم نیاندازید و برای یافتن بهترین مکان اقامتی کوشش کنید چراکه بهترین انتخاب شمارا برای داشتن یک سفر عالی یاری می کند ، بعلاوه در هنگام جستجو مسئله هزینه هتل ها را هم از قلم نیاندازید و کوشش کنید هتلی را بیابید که ازنظر هزینه ای نیز با بودجه شما هماهنگی داشته باشد . ما در این مقاله به آنالیز و معرفی هتل هایی می پردازیم که ازنظر رتبه بندی در سری اقامتگاه های 5 ستاره جای می گزند و به نکات مهمی را که به انتخاب شما یاری می کند نیز می پردازیم .مواردی که در انتخاب یک هتل باید موردتوجه واقع شود تنها یک مورد هزینه و یا امکاناتی که هتل در اختیار می گذارد نیست، بلکه مسئله فاصله محل هتل تا مراکز مهم چون فرودگاه و یا اماکن تاریخی و دیدنی و یا فروشگاه ها نیز از نکات مهم می باشد . ما کوشش خود را می کنیم که به همه این جوانب رسیدگی کرده و برای شما بازگو کنیم . در ادامه شما را با بهترین هتل های تفلیس و در واقع هتل های لوکس تفلیس بیشتر آشنا خواهیم کرد ...

هتل رادیسون بلو ایوریا | radisson blu iveria hotel

اگر برای سرگرمی و یا کار به گرجستان سفر کرده اید تفاوتی ندارد، این هتل، یکی از بهترین هتل های تفلیس است و برای شما مناسب.هتل رادیسون بلو ایوریای شهر تفلیس یکی از بهترین هتل ها یتفلیس است و 5 ستاره که با در اختیار گذاشتن امکانات رفاهی عالی برای شما توریست عزیز سفر عالی را برای شما رقم خواهد زد .این هتل مجلل که یکی از هتل های لوکس تفلیس است، در سال 2016 در نظرسنجی که در سایت تریپ ادوایزر شد جزو بهترین هتل ازنظر توریستانی شد که در آن اقامت کرده بودند .این هتل بسیار زیبا با داشتن یک چشم انداز بسیار زیبا و بزرگ از شهر که می توان شلوغی و جنب وجوش مردم را از این چشم انداز به دیدن نشست و بعلاوه با دارا بودن بدنه ای از جنس شیشه که قسمت خارجی آن را هم در برمی گیرد ، یکی از گران قیمت ترین ها شده است چیزی حدود 176 تا 323 دلار! اتاق های اینی هتل تنها به علت داشتن منظره ها عالی رجحان ندارد بلکه امکانات دیگری نظیر اینترنت با سرعت بالا و بی سیم را هم در اختیار مسافران قرار می دهد که تمامی 249 اتاق آن را فرا می گیرد . از امکانات دیگر و درجه یک رادیسون بلو ایوریا که یکی از بهترین هتل های تفلیس است، می توان به آب گرم و ماساژ اشاره نمود ،شما می توانید با حضور در آب گرم آن به ریلکس کردن و گذراندن زمان خوش سفر مشغول شوید و پیشنهاد ما فراموش نکردن این امکان هتل رادیسون بلو ایوریا تفلیس است .در کنار این امکانات این هتل مجلل دارای رستورانی بانام فیلینی است که شما می توانید دران دسته ای از بهترین غذاهای ایتالیا را به همراه غذاهایی مخصوص آسیا نوش جان کرده و نهایت لذت را و بهره را از آن ها ببرید . این هتل مجلل در صدر بهترین هتل درزمینهٔ اسپا در تفلیس، درجه یک ترین اقامت گاه تجاری تفلیس قرارگرفته است از دیگر جایگاه های این هتل لوکس می توان به رتبه دوم ازنظر خانوادگی بودن هتل و رتبه سوم از دیدگاه مجلل بودن هتل ها اشاره نمود .

امکانات دیگر این هتل، استخر ، اینترنت با سرعت زیاد و بدون هزینه سالن بدن سازی جهت ورزش ، رستوران فیلینی ، آب گرم و ماساژ و پارکینگ اشاره نمود که به طور رایگان از اتومبیل های شما نگهداری می کند . همان طور که اشاره نمودیم یکی از نکات مهم در انتخاب یک هتل فاصله ایست که از مراکز مهم شهری دارد . فاصله این هتل از فرودگاه بین المللی تفلیس چیزی در حدود 18.8 کیلومتر است که ازنظر زمانی بین 25 تا 30 را با اتومبیل شخصی شامل می شود . فاصله تا یکی از میدان ها شهر بانام رز رولوشن چیزی در حدود 100 متر است بعلاوه بافاصله ای اندک آن از باغ سامایا و سالن اپرا و تئاتر تفلیس قابل توجه است که به ترتیب چیزی در حدود 300 و 400 متر می باشد . بعلاوه اگر مایل به رفتن به سیرک تفلیس هستید مسافتی 1.4 کیلومتری را از این هتل باید طی کنید .

برای ورود به هتل به این نکته دقت کنید که هتل رأس ساعت 15:00 پذیرای شما خواهد بود و در هنگام خروج باید در ساعت 12:00 هتل را تخلیه کنید . از مسائل مهم دیگری که باید به آن دقت لازم را مبذول دارید این است که قبل از اینکه اتاق مورد نظر خود را رزرو کنید ، به چگونگی امکان کنسلی و یا پیش پرداخت هر اتاق توجه داشته باشید چرا که برای هر اتاق این مسئله فرق می کند. اگر کودک زیر 12 سال دارید این هتل گزینه اول انتخابی شما می تواند باشد ، اقامت کودک شما درصورتی که از تخت هایی که در اتاق وجود دارد ، باشد کاملاً رایگان خواهد بود . اگر فرزند شما زیر 5 سال است بازهم اگر از گهواره استفاده می کند ،اسکانش رایگان خواهد بود . اگر بچه ها با بالای سنی که ذکر شد و یا فرد دیگری در اتاق شما و در تخت اضافه آن ساکن می شوند باید هزینه ای برابر با 121 لاری گرجستان اضافه بر هزینه اتاق برای هر شب پرداخت کنید. در آخر باید بگوییم که ورود حیوانات خانگی به داخل هتل مغایر قوانین است .

درصورتی که انتخاب شما این هتل است آدرس هتل به توضیح زیر خواهد بود :

گرجستان، تفلیس 0108، میدان اول رز رولوشن

Address: Rose Revolution Square 1, Tbilisi 0108, Georgia

هتل بالتیمور تفلیس | the biltmore hotel tbilisi

ازجمله هتل های لوکس تفلیس و درجه یک از دیدگاه سایت معروف تریپ ادوایزر در سال 2016هتل بالتیمور تفلیس است این هتل با رنج قیمتی بالا چیزی در حدود 200 تا 480 دلار هتلی مجلل محسوب می شود. از نظر موقعیت مکانی ساخته شده هتل بالتیمور می توان به قرار گیری این هتل زیبا در محیطی تاریخی و فرهنگی اشاره نمود که این خصوصیت این هتل را به مکان اقامتی عالی برای سفرهای شما چه سفر سرگرمیی و چه سفر برای انجام کار تبدیل کرده است. این هتل مجلل و زیبا به خاطر مکان قرارگیری خاصی که دارد می تواند برای رفتن ملاقات شما از مکان های خاص شهر بسیار مناسب و عالی باشد. هتل بالتیمور یکی بهترین هتل های تفلیس و یکی از بیست هتل رجحان است که در صدر فهرست بهترین های تفلیس قرارگرفته اند این هتل فوق العاده با دارا بودن چشم انداز های عالی و به یادماندنی در اتاق های خود محیطی دل نشین را برای شما رقم میزند .

از مواردی که این هتل 5 ستاره و لوکس دران سرآمد دیگر هتل هاست می توان مقام دهمین هتل برتر درزمینهٔ اسپا و بعلاوه مقام 23 امین هتل برتر مجلل تفلیس را ذکر کرد که این هتل توانسته گ.ی سبقت را از رقیبان خود برباید . از امکانات فوق العاده این هتل می توان به داشتن استخر ، وای فای با سرعت بسیار بالا ،سالن ورزش بدن سازی ،رستوران فیلینی ،مکانی برای ماساژ ، خدمات مخصوص اتاق و دارا بودن پارکینگ اشاره نمود . اگر خواسته باشید از فاصله این هتل از فرودگاه بین المللی تفلیس بدانید چیزی در حدود 25 تا 35 دقیقه با ماشین خواهد بود در حدود 19 کیلومتر فاصله.این هتل لوکس از میدان رزرولوشن تنها 200 متر ،از سالن اپرا و تئاتر تفلیس 900 متر و از کاخ ریاست جمهوری مسافتی قریب به 1.6 کیلومتر فاصله رادار است .

از مسائل مهم دیگری که باید به آن دقت لازم را مبذول دارید این است که ، قبل از اینکه اتاق موردنظر خود را رزرو کنید ، به چگونگی امکان کنسلی و یا پیش پرداخت هر اتاق توجه داشته باشید چراکه برای هر اتاق این مسئله فرق می کند . . اگر فرزند شما زیر 2سال است بازهم اگر از گهواره استفاده می کند ،اسکانش رایگان خواهد بود .اگر کودک زیر 16 سال دارید و قصد استفاده از تخت اضافه در اتاق را دارد به خاطر بسپارید که باید 182 لاری گرجستان اضافه تر بپردازید .اگر بچه ها با بالای سنی که ذکر شد و یا فرد دیگری در اتاق شما و در تخت اضافه آن ساکن می شوند باید هزینه ای برابر با 182 لاری گرجستان اضافه بر هزینه اتاق برای هر شب پرداخت کنید . در آخر باید بگوییم که ورود حیوانات خانگی به داخل هتل مغایر قوانین است .

درصورتی که انتخاب شما این هتل است آدرس هتل به توضیح زیر خواهد بود:

گرجستان، تفلیس 0108، خیابان روستاولی 29

Address: Rustaveli Ave., 29, Tbilisi 0108, Georgia

هتل هالینگ تفلیس | hotels and preference hualing tbilisi

هتل هالینگ یکی از هتل های لوکس تفلیس و 5 ستاره است که در سایت اکسپدیا به عنوان بهترین هتل ها شناسایی شده است . این هتل مجلل که یکی از بهترین هتل های تفلیس است، از نظر ظاهری دارای سبکی فرانسوی ست و مکان قرارگیری آن در اطراف ساحل دریاچه تفلیس گرجستان می باشد . این هتل مجلل از دیدگاه قیمت با مبلغی در حدود 130 تا 275 دلار جزو هتل های لوکس تفلیس به شمار میرود .ازنظر چشم انداز ای که شما از داخل اتاق ها توانایی مشاهده آن را خواهید داشت ،می توان گفت تمامی 247 اتاق آن دارای نمایی عالی به ساحل هستند و به گونه ای ساخته شده اند که شما نهایت لذت را از این چشم انداز ها ببرید . هتل هالینگ تفلیس یکی از بیست هتل برتر در تفلیس به شمار میرود . این هتل 5 ستاره و مجلل ازنظر سرویسی که به شما مسافران ارائه می دهد جزو بهترین هاست و بعلاوه دارای فاصله ای در حدود یک ربع تا فرودگاه است و بعد از رسیدن شده درزمانی اندکی می توانید به هتل خود رسیده و خستگی سفر را از تن خود خارج کنید . از امکانات قابل توجهی که این هتل لوکس دارد می توان به استخر ،اینترنت با سرعت بالا و رایگان، سالن بدن سازی و ورزش ، رستوران ، ماساژ و انجام خدمات مربوط به اتاق مسافران است . فاصله هتل هالینگ از فرودگاه بین المللی تفلیس همانطور که گفته شد تنها 15 تا 30 دقیقه با اتومبیل است یعنی چیزی در حدود 12.5 کیلومتر. این هتل مجلل دارای فاصله 2.7 کیلومتری از ایستگاه مترو وارکتیلی است و تا کلیسای سامبا 5.2 کیلومتر و از کاخ ریسات جمهوری تنها 5.6 کیلومتر فاصله دارد . اگر خواستار رفتن و بازدید از اپرا هستید می توانید با طی مسیری 6.6 کیلومتری از هتل به آن دست یابید .

برای ورود به هتل شما از ساعت 14:00 می توانید اقدام نمایید . مسئولان هتل از شما می خواهند در ساعت 12:00 اتاق خود را تخلیه کرده و آن را تحویل دهید . از مسائل مهم دیگری که باید به آن دقت لازم را داشته باشید این است که ، قبل از اینکه اتاق موردنظر خود را رزرو کنید ، به چگونگی امکان کنسلی و یا پیش پرداخت هر اتاق توجه داشته باشید چراکه برای هر اتاق این مسئله فرق می کند اگر بچه ها و یا فرد دیگری در اتاق شما و در تخت اضافه آن ساکن می شوند باید هزینه ای برابر با 92 لاری گرجستان اضافه بر هزینه اتاق برای هر شب پرداخت کنید . در آخر باید بگوییم که ورود حیوانات خانگی به داخل هتل مغایر قوانین است .

درصورتی که انتخاب شما این هتل است آدرس هتل به توضیح زیر خواهد بود:

گرجستان، تفلیس، شهرک نو دریایی تفلیس

Address: Tbilisi Sea New City, Tbilisi, Georgia

هتل ماریوت تفلیس | tbilisi marriott hotel

این هتل 5 ستاره و مجلل در سال 2016 در نظر سنجی در سایت تریپ ادوایزر جزو بهترین هتل ها از دید مسافران نهاده شد. هتل ماریوت تفلیس با قیمتی بین 170 تا 250 دلار در بین هتل هایی با رنج قیمتی بالا قرار میگیرد ولی یک مکان اقامتی بسیار لوکس و عالی برای اقامت شما در شهر زیبا و دلپذیر تفلیس خواهد بود. در بدو ورود به این هتل که یکی از هتل های لوکس تفلیس هست، شما با یک محیط بسیار مجلل در بخش پذیرش رو به رو خواهید شد و نور لوستر های شیشه ای و فوق العاده درخشان آن چشم شما را نوازش خواهد کرد. کارمندان این هتل با رعایت تمامی رفتارهای مناسب برای یک هتل 5 ستاره با نهایت ادب و احترام و به گرمی از شما استقبال می نمایند فرهنگ خوب گرجی را به نمایش می گذارند . در همه اتاق ها و سوئیت های این هتل که شامل 127 اتاق می باشد، امکاناتی بی نظیر در انتظار شما عزیزان خواهد بود . فاصله این هتل مجلل از مراکز دیدنی و زیبای شهر به حدی کم است که شما مسافر عزیز میتوانید با پای پیاده و قدم زنان به آن ها برسید بعلاوه در صورت تمایل از غذای هتل به رستوران لوکس پارناس واقع در هتل رفته و از غذاهای فرانسوی آن لذت ببرید . توشه هتل مجلل ماریوت تفلیس خالی از افتخارات و عناوین برتر نیست ،ازجمله این عناوین می توان کسب افتخار دومی از دیدگاه بهترین هتل های تفلیس ، جایگاه سومی در بین هتل های رمانتیک و دارای فضای شاعرانه تفلیس و بعلاوه جایگاه هشتمی در بین هتل های مجلل و برتر نام برد . امکانات دیگر این هتل که با اقامت د ران از آن بهره خواهید گرفت عبارت اند از : استخر ، اینترنت با سرعت بالا و کاملاً رایگان، سالن ورزش بدن سازی ، دارا بودن رستوران و کافه ،خدمات اتاق و بعلاوه داشتن پارکینگ برای اتومبیل های شما به صورت کاملاً رایگان است.

هتل لوکس ماریوت از فرودگاه بین المللی تفلیس چیزی در حدود 20 تا 30 دقیقه با اتومبیل فاصله دارید ،مسافتی در حدود 17 کیلومتر. فاصله آن از میدان رز رولوشن بسیار اندک و در حدود 100 متر است ، با اقامت در این هتل لوکس تا پارک آپریل 9 تنها 200 متر و تا سالن اپرا و تئاتر تفلیس تنها 300 متر فاصله دارید . برای ورود از ساعت 15:00 هتل پذیرای شما خواهد بود و در روز تحویل اتاق این کار در ساعت 12:00 انجام می گیرد . از مسائل مهم دیگری که باید به آن دقت لازم را مبذول دارید این است که ، قبل از اینکه اتاق موردنظر خود را رزرو کنید ، به چگونگی امکان کنسلی و یا پیش پرداخت هر اتاق توجه داشته باشید چراکه برای هر اتاق این مسئله فرق می کند . اگر کودک زیر 12 سال دارید این هتل گزینه اول انتخابی شما می تواند باشد ، اقامت کودک شما درصورتی که از تخت هایی که در اتاق وجود دارد ، باشد کاملاً رایگان خواهد بود . اگر فرزند شما زیر 2سال است بازهم اگر از گهواره استفاده می کند ،اسکانش رایگان خواهد بود . اگر بچه ها با بالای سنی که ذکر شد و یا فرد دیگری در اتاق شما و در تخت اضافه آن ساکن می شوند باید هزینه ای برابر با 42 لاری گرجستان اضافه بر هزینه اتاق برای هر شب پرداخت کنید . در آخر باید بگوییم که ورود حیوانات خانگی به داخل هتل مغایر قوانین است .

درصورتی که انتخاب شما این هتل است آدرس هتل به توضیح زیر خواهد بود:

گرجستان، تفلیس 0108، خیابان روستاولی 13

Address: Rustaveli Avenue 13, Tbilisi 0108, Georgia

نکته آخر

در آخر باید بگوییم که در بالا تمامیِ هتل هایی که دارای 5 ستاره هستند و در رده هتل های لوکس گرجستان قرارگرفته بودند را به شما دوستان معرفی نمودیم . امیدواریم شما با کسب تجربه اقامت در هریک از این هتل ها و داشتن روزهایی شاد و عالی بتوانید از اطلاعاتی که در اختیارتان قرارگرفته نهایت استفاده را ببرید .

منبع: همگردی
انتشار: 15 دی 1401 بروزرسانی: 15 دی 1401 گردآورنده: davataz.ir شناسه مطلب: 1003

به "معرفی هتل های لوکس تفلیس گرجستان ، برترین هتل های تفلیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی هتل های لوکس تفلیس گرجستان ، برترین هتل های تفلیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید