مقاله: راهنمای ثبت شرکت در کانادا

به گزارش دعوت، سیستم NUANS یا (Newly Upgraded Automated Name Search) سرویس جستجوی اینترنتی در این کشور است که برای مقایسه نام های پیشنهادی شرکت ها یا علائم تجاری طراحی شده است.

مقاله: راهنمای ثبت شرکت در کانادا

در اساسنامه شرکت نام پیشنهادی، آدرس و شماره تماس دقیق دفتر، نوع ساختار و مقررات شرکت، سهم سهامداران و اعضای هیئت مدیره با معینات کامل درج می گردد. گفتنی است که اساسنامه به دو زبان انگلیسی و فرانسوی (هردو) باید ارسال گردد.

درصورت پذیرش درخواست ثبت شرکت، متقاضی می تواند با مجوز اقامت یک یا دو ساله وارد این کشور گردد. در زمان تمدید مجوز اقامت شرایط شرکت ثبت شده ارزیابی می گردد. در صورتی که شرایط با بیزنس پلن همخوانی داشت و اهداف تجاری در بازه زمانی معین محقق شده بود، مجوز اقامت دائم کانادا صادر می گردد.

شرکت تابع موظف است همان قوانینی را دنبال کند که شرکت های دیگر برای ثبت در کشور کانادا از آن پیروی می نمایند. در این صورت شرکت مادر باید همان مدارکی را که هنگام ثبت مشاغل محلی تهیه می نماید، فراهم کند. علاوه بر این، شرکت تابع در کشور کانادا می تواند در سطح فدرال یا منطقه ای ثبت گردد؛ هر یک از این نوع ثبت شرکت مزایا و قوانین منحصر به فردی دارند.

منبع مقاله: راهنمای ثبت شرکت در کانادا

انتشار: 19 آذر 1400 بروزرسانی: 19 آذر 1400 گردآورنده: davataz.ir شناسه مطلب: 700

به "مقاله: راهنمای ثبت شرکت در کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: راهنمای ثبت شرکت در کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید