اجرای نمایش خیابانی روز هوای پاک در میدان کتاب

به گزارش مجله انجمن دعوت، به مناسبت هفته هوای پاک و با هدف فرهنگ سازی و توجه هرچه بیشتر به مسایل زیست محیطی فعالیت های فرهنگی با شعار تعهد مسئولان ،مشارکت مردم اجرا شد.

اجرای نمایش خیابانی روز هوای پاک در میدان کتاب

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 2، با توجه به فرا رسیدن روز ملی هوای پاک، برنامه های متنوع فرهنگی و آموزشی با رعایت پروتکلهای بهداشتی در محلات منطقه در حال انجام است.

این کمپین با مشارکت معاونتهای خدمات شهری و محیط زیست ،اجتماعی و فرهنگی و حمل و نقل ترافیک و مدیران محلات با هدف جلب مشارکت اجتماعی نهادها و شهروندان و نهادینه ساختن الگوهای فرهنگی صحیح در جهت کاهش آلودگی هوا در میدان کتاب برگزارشد.

براساس این گزارش اجرای نمایش گروه سیلورمن با پیغام های فرهنگی محیط زیستی، آموزش نحوه نگهداری و پرورش گیاهان خانگی و غرفه سلامت برای تست فشار و قند خون و برگزاری مسابقه دوچرخه سواری از دیگر فعالیتهای مهم در این برنامه است.

گفتنی است همزمان با این رویداد زیست محیطی ،پویش موتور سوار خوب 2 با هدف آگاهی بخشی ،تغییر رفتار اجتماعی و آموزش عملکرد صحیح ترافیکی به موتور سواران برگزار و از موتورسوارانی که انضباط اجتماعی و قوانین رانندگی و ترافیکی را رعایت کردند با اهدای هدایایی تجلیل شد

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 29 بهمن 1399 بروزرسانی: 29 بهمن 1399 گردآورنده: davataz.ir شناسه مطلب: 252

به "اجرای نمایش خیابانی روز هوای پاک در میدان کتاب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای نمایش خیابانی روز هوای پاک در میدان کتاب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید