جزئیات کتک کاری بازیکنان استقلال در فرودگاه

به گزارش دعوت، هافبک تیم فوتبال استقلال نسبت به اتفاقات رخ داده در جریان بازگشت این تیم از مشهد واکنش نشان داد

جزئیات کتک کاری بازیکنان استقلال در فرودگاه

شرحات فرشید اسماعیلی درباره درگیری فرودگاه

خبرآنلاین: فرشید اسماعیلی در خصوص اتفاقاتی که شب گشته بعد از بازگشت استقلال از مشهد به تهران در فرودگاه مهرآباد رخ داد گفت: اول از همه باید بگویم من سر سفره پدر و مادرم بزرگ شدم و خط قرمزم خانواده ام است. در زندگی ام نشده کسی به خانواده ام توهین کند و من ساکت باشم.

وی افزود: متاسفانه شب گذشته وقتی از فرودگاه خارج شدیم چند نفر بی محابا فحاشی یه خودم و خانواده ام کردند، نه به من بلکه به سرمربی تیم و بقیه بچه ها. همانطور که گفتم خانواده من خط قرمزم است، در ابتدا به من و خانواده ام فحاشی شد اما چیزی نگفتیم، حتی روزبه چشمی چند بار گفت فحش ندهید.

هافبک استقلال یادآور شد: بعد از ما به یکباره به سرمربی تیم توهین های بدی کردند که باعث ناراحتی همه بچه های تیم شد. ما هیچ مشکی با انتقاد کردن نداریم و مگر در این سال از ما انتقاد نشده اما به خدا ما هم خانواده داریم و این رفتارها در شان استقلال نیست.

اسماعیلی ادامه داد: آن افرادی که دیشب در فرودگاه آن رفتارها را با بازیکنان کردند هواداران استقلال نبودند، در حرفی که می زنم شک ندارم چون هوادار استقلال کسی است که در سرما روی سکوها پایش می لرزد و تیمش را حمایت می کند اما به بازیکن و خانواده اش و همچنین سرمربی فحش نمی دهد.

وی شرح داد: من در این سالها تا جایی که توان داشتم بای تیم بازی کردم و هیچ منتی هم بر سر کسی ندارم. دست تک تک هواداران استقلال را می بوسم و همیشه مدیون حمایت های آنها هستم اما پولِ این فوتبال آنقدر ارزش ندارد که خانواده ام فحش بشنوند. باز هم تاکید می کنم مطمئنم آنهایی که دیشب به خانواده و ناموش ما فحش دادند هوادار استقلال بودند.

هافبک تیم استقلال ادامه داد: وقتی آن اتفاقات افتاد متوجه شدیم 50 نفر در حال فیلمبرداری هستند، در شرایطی که در کل در آن محوطه اصلا 10-15 نفر هم نبود. همه اینها نشان می دهد کاری که آن چند نفر کردند برنامه ریزی شده بود. مگر می شود هوادار استقلال به فرهاد مجیدی که این همه سال دل هواداران تیم را شاد کرده فحاشی کنند؟

اسماعیلی ادامه داد: مگر می شود هوادار که بعد از دربی از همه بازیکنان حمایت می کرد در چشم بازیکن آن هم بعد از بازگشت تیم از سفر نگاه کند و فحش بدهد؟ اینها همه نشان می دهد آن نفرات فقط با برنامه برای فحاشی آمدند و به هدفشان هم رسیدند. من از هواداران استقلال خواهش می کنم اسیر بازی این افراد نشوند چون یک عده فقط قصد دارند با سوء استفاده آرامش این مجموعه را بر هم بزنند.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 29 مهر 1399 بروزرسانی: 29 مهر 1399 گردآورنده: davataz.ir شناسه مطلب: 6

به "جزئیات کتک کاری بازیکنان استقلال در فرودگاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات کتک کاری بازیکنان استقلال در فرودگاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید