جسد آزاده نامداری در پزشکی قانونی تشریح شد، آخرین اظهارات در مورد احتمال بارداری مجری سابق

به گزارش دعوت، مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران اظهار کرد: کار تشریح خانم نامداری به خاتمه رسیده اما باردار بودن وی را به صورت کامل تکذیب می کنم.

جسد آزاده نامداری در پزشکی قانونی تشریح شد، آخرین اظهارات در مورد احتمال بارداری مجری سابق

به گزارش دعوت به نقل از دعوت، مهدی فروزش مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران با اشاره به آخرین شرایط تشریح جسد آزاده نامداری اظهار کرد: جسد خانم آزاده نامداری به سالن تشریح کهریزک رفته است.

فروزش ادامه داد: در حال حاضر تشریح خانم نامداری تمام شده است و ما کالبد گشایی را به اتمام رسانده ایم و نمونه های لازم را برداشته و به آزمایشگاه ارسال کرده ایم و از امروز کار آزمایشگاه شروع می شود.

مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران در پاسخ به این سوال که آیا آزاده نامداری باردار بوده است یا خیر اظهار کرد: بنده باردار بودن خانم نامداری را کاملاً تکذیب می کنم. بر اساس معاینه ظاهری و کالبدگشایی که توسط کارشناسان پزشکی قانونی انجام شد هیچ آثاری از بارداربودن به دست نیامد.

وی افزود: رحم و ضمائم رحم او در اندازه طبیعی و فاقد هرگونه محصول حاملگی بوده است.

فروزش در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه آیا جراحتی روی بدن خانم نامداری دیده شده است یا نه بیان نمود: هیچ گونه آثار جراحت و ضرب و شتم در کالبد شکافی ظاهری دیده نشد.

وی در پاسخ به سوال دیگری که از خانه خانم نامداری مقداری قرص کشف شده و آیا آن قرص ها نشانی بر خودکشی او بوده است گفت: این موارد باید پس از بررسی آزمایش ها مشخص شود.

مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران درباره زمان اعلام نتایج کاربرد شکافی آزاده نامداری بیان نمود: این موضوع خارج از نوبت قرار گرفته و سعی می کنیم به صورت سریع تر کار خود را انجام دهیم و نتایج را در اختیار مرجع قضایی قرار دهیم اعلام نتیجه بستگی به نوع آزمایش ها دارد نمی توان زمان مشخصی را برای آن در نظر گرفت.

فروزش شرح داد: ما احتمال هر موضوعی را می دهیم در بدو معاینه و کالبدگشایی هیچ گونه اظهار نظری درباره نوع ماده نمی دهیم آزمایش ها را انجام می دهیم تا بتوانیم به جواب سوالات برسیم و از همین راستا اظهار نظر درباره نوع ماده یا داروی مصرفی در حال حاضر زود است و باید ابتدا نتایج گرفته شود و سپس به مرجع قضایی اعلام کنیم آیا در نمونه ها دارو و مواد مخدر کشف شده است یا خیر در حال حاضر پیش از اعلام نتایج هیچ اظهار نظری نمی کنیم.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 7 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: davataz.ir شناسه مطلب: 393

به "جسد آزاده نامداری در پزشکی قانونی تشریح شد، آخرین اظهارات در مورد احتمال بارداری مجری سابق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جسد آزاده نامداری در پزشکی قانونی تشریح شد، آخرین اظهارات در مورد احتمال بارداری مجری سابق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید