ساخت پارکینگ شهید باقری در جنوب غرب مرکز

به گزارش مجله انجمن دعوت، رئیس سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از کلنگ زنی ساخت پارکینگ شهید باقری در منطقه 18 تهران اطلاع داد.

ساخت پارکینگ شهید باقری در جنوب غرب مرکز

سید مجتبی شفیعی گفت: تملک زمین این پارکینگ انجام و با پیمانکار قراداد ساخت منعقد شده است.

وی با بیان اینکه پارکینگ شهید باقری آماده کلنگ زنی است، اضافه نمود: این پارکینگ از محل منابع حذف یا کسری پارکینگ ساخته می گردد.

رئیس سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران درباره حذف یا کسری پارکینگ شرح داد: منظور از کسر پارکینگ یعنی مالک ملک در هنگام صدور پروانه به نوعی نتواند پارکینگ مورد احتیاج ملک مربوطه را تأمین کند. بعلاوه منظور از حذف پارکینگ یعنی مالک ملک با توجه به الزام به احداث پارکینگ عمداً از احداث پارکینگ مورد احتیاج در ملک مربوطه خودداری و پارکینگ را حذف نموده باشد که در دو حالت کسری و حذف، مالک باید هنگام صدور پروانه، عوارضی را به شهرداری بپردازد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود، گفت: این دسته از افراد عوارض را به صندوقی واریز می نمایند که شهرداری برای تأمین پارکینگ های محله ای یا عمومی آن را هزینه می نماید. پارکینگ شهید باقری هم از همین محل ساخته خواهد شد.

بنا براعلام سایت شهر، رئیس سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با تأکید بر اینکه پارکینگ شهید باقری موقعیت بسیار مناسبی دارد، اضافه نمود: تقاضا برای ساخت این پارکینگ در منطقه 18 بالا بوده است.

مجله انجمن دعوت اجتماعی شهری

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 10 آذر 1401 بروزرسانی: 10 آذر 1401 گردآورنده: davataz.ir شناسه مطلب: 986

به "ساخت پارکینگ شهید باقری در جنوب غرب مرکز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساخت پارکینگ شهید باقری در جنوب غرب مرکز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید