سقوط لکسوس در گودال 3 متری پارکینگ

به گزارش مجله انجمن دعوت، خبرنگاران : کف پارکینگ یک ساختمان مسکونی به علت ریزش چاه، نشست کرده بود که خودروی لکسوس در گودال سه متری آن فرو رفت.

سقوط لکسوس در گودال 3 متری پارکینگ

به گزارش مجله انجمن دعوت به نقل از باشگاه مجله انجمن دعوت پویا؛ ساعت 20:01 شب گذشته در پی تماس ساکنان یک ساختمان مسکونی با سامانه 125 مبنی بر سقوط یک دستگاه خودرو به یک گودال، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه سه و گروه نجات 9 مستقر در ایستگاه سه و خودرو تخصصی نجات دو مستقر در ایستگاه 113 را به خیابان ری، زیر پل ری، خیابان اندرزگو، جنب بیمارستان بازرگانان روانه کرد.

جلال جلیلی؛ افسر آماده منطقه پنج عملیات درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: در این حادثه که به بیش از پنج ساعت طول کشید، گروه نجات ایستگاه 9 با فیکس کردن تیفور، خودرو را در حالت ایمن قرار دادند.

وی شرح داد: آتش نشانان در نهایت با شکافت سقف پارکینگ ساختمان مسکونی توانستند از تیر آهن سقف، کارگاه عملیاتی را برای مهار خودرو از ضلع شمالی پارکینگ برقرار کرده و خودروی لکسوس را از گودالی به وسعت حدود سه متر و نیم خارج کردند.

جلیلی اضافه کرد: آتش نشانان بلافاصله با رعایت اصول ایمنی و با تجهیزات کامل، محل را ایمن سازی کردند و خودروی مذکور را از کف پارکینگ که به علت ریزش چاه، نشست کرده بود، خارج کردند.

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ محل حادثه با حضور عوامل شهرداری ایمن سازی و دستور خالی شدن از سکنه اعلام شد و آتش نشانان پس از ارائه تذکرات ایمنی به ساکنان به مأموریت خود خاتمه دادند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 4 بهمن 1399 بروزرسانی: 4 بهمن 1399 گردآورنده: davataz.ir شناسه مطلب: 203

به "سقوط لکسوس در گودال 3 متری پارکینگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سقوط لکسوس در گودال 3 متری پارکینگ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید