شرکت&zwnjهای هواپیمایی آمریکایی 29 هزار کارمند خود را اخراج کردند

به گزارش دعوت، وزارت حمل و نقل آمریکا گفت که شرکت های هواپیمایی آمریکایی تا اواسط ماه اکتبر 29 هزار نفر از کارمندان شان را اخراج کردند.

شرکت&zwnjهای هواپیمایی آمریکایی 29 هزار کارمند خود را اخراج کردند

به گزارش گروه اقتصادی دعوت، از آنجا که اعمال محدودیت دولت آمریکا بر اخراج کارمندان شرکت های هواپیمایی به اتمام رسیده، شرکت های هواپیمایی بزرگ آمریکایی طی چند هفته پس از اتمام این محدودیت و تا اواسط ماه اکتبر 29 هزار نفر از کارمندانشان را اخراج کردند.

به گزارش رویترز، وزارت حمل و نقل آمریکا گفته در مجموع از ماه مارس تا به امروز 81 هزار و 749 نفر توسط شرکت های هواپیمایی آمریکایی از کار خود اخراج شدند.

این وزارتخانه آمریکایی می گوید: تا اواسط ماه اکتبر تعداد کارمندان شرکت های هواپیمایی آ مریکایی 673 هزار و 278 نفر بوده که 81 هزار نفر از ابتدای سال جاری کمتر است.

وزارت حمل و نقل آمریکا می گوید، از ماه مارس شرکت یونایتد ایرلاینز 32 درصد معددل 29 هزار و 243 نفر از کارمندانش را اخراج کرد و شرکت دلتا ایرلاینز هم 28 هزار و 751 نفر دیگر را اخراج کرده است.

در ماه اکتبر دو شرکت امریکن ایرلاینز و دلتا ایرلاینز اعلام کردند که با خاتمه یافتن زمان بست کمک 25 میلیارد دلاری دولت در ماه سپتامبر 32 هزار نفر از کارمندان خود را اخراج می کنند. به خاطر شیوع ویروس کرونا شرکت های هواپیمایی آمریکایی 60 درصد مسافران خود را از دست داده و علی رغم اخراج گسترده کارمندان، اما هنوز هم در حال ضرر دادن میلیاردی هستند.

شرکت دلتا گفته روزانه 12 تا 14 میلیون دلار در سه ماهه چهارم سال جاری ضرر کرده و افزایش تعداد مبتلایان به کرونا در آمریکا 2 میلیون دلار به ضرر روزانه این شرکت اضافه کرده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 دی 1399 بروزرسانی: 18 دی 1399 گردآورنده: davataz.ir شناسه مطلب: 182

به "شرکت&zwnjهای هواپیمایی آمریکایی 29 هزار کارمند خود را اخراج کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرکت&zwnjهای هواپیمایی آمریکایی 29 هزار کارمند خود را اخراج کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید