فرار رئال مادرید از بحران با برد سخت مقابل سویا، پیروزی راحت منچسترسیتی برابر فولام

به گزارش دعوت، خبرگزاری خبرنگاران- رئال مادرید 3 امتیازی حساس و کلیدی را در ملاقات مقابل سویا کسب کرد تا کمی از فشارها موقتاً کاسته گردد.

فرار رئال مادرید از بحران با برد سخت مقابل سویا، پیروزی راحت منچسترسیتی برابر فولام

به گزارش دعوت، رئال مادرید با ارائه عملکردی که چندان هم قانع کننده نبود، پیروز شد در زمین سویا به پیروزی دست یافته و بعد از سه بازی ناکامی در لالیگا بالاخر به راستا پیروزی برگردد و با 20 امتیاز از 11 بازی در رده چهارم بماند. در دقیقه `1 رئال مادرید می توانست به گل برسد اما وینیسیوس قدر این فرصت را ندانست؛ ارسال زمینی عالی رودریگو در موقعیتی مناسب به هموطنش رسید اما ضربه این بازیکن در موقعیت تک به تک از کنار دروازه به بیرون رفت. دقیقه `4 روی اشتباه دروازه بان و خط دفاعی سویا نزدیک بود که وینیسیوس توپ ربایی نموده و دروازه را باز کند اما به هر زحمتی که بود این خطر برطرف شد.

دقیقه `15 ضربه ایستگاهی ارسالی کروس با اشتباه دروازه بان سویا مقابل پای کاسمیرو افتاد اما هافبک برزیلی هم ضعیف عمل کرد و این فرصت را از دست داد. دقیقه `21 ضربه خوب کروس از پشت محوطه جریمه با اختلاف بسیار کم از کنار دروازه سویا به بیرون رفت. دقیقه `38 پاس عرضی لوکاس وازکز و حرکت بدون توپ خوب وینیسوس باعث شد توپ به بنزما برسد اما ضربه زمینی و فنی این بازیکن را بونو با واکنشی خوب راهی کرنر کرد. در نهایت نیمه اول بازی با تساوی 0-0 به خاتمه رسید.

دقیقه `55 بالاخره رئال مادرید به گل رسید؛ ارسال زمینی مندی از سمت چپ با اشتباه عجیب بونو همراه شد تا وینیسیوس به صورت اتفاقی توپ را قطع کند و دروازه سویا باز گردد. این گل در ادامه به نام دروازه بان سویا ثبت شد. در دقیقه `64 سویا دست به سه تعویض همزمان زد و سوسو، گودلی و النصیری به جای دی یانگ، جوردن و راکیتیچ وارد میدان شدند؛ برای رئال مادرید هم مارکو آسنسیو به جای رودریگو وارد میدان شد. دقیقه `75 ضربه ایستگاهی خطرناک گودلی نزدیک محوطه جریمه به دیوار کناری دروازه برخورد کرد و به بیرون رفت.

دقیقه `79 سوسو با حرکتی زیبا کروس و ناچو را جا گذاشت و ضربه تماشایی خود را روانه دروازه کرد که توپ با اختلاف بسیار کم به بیرون رفت. دقیقه `86 ضربه آکروباتیک اوکامپوس با واکنش عالی کورتوا دفع شد. دقیقه `86 ضربه آکروباتیک اوکامپوس با واکنش عالی کورتوا دفع شد. در لحظات خاتمهی رئال مادرید بارها و بارها ضدحملات خطرناکی را به راحتی از دست داد. در نهایت به هر زحمتی بود رئال مادرید 3 امتیاز این بازی حساس خارج از خانه را کسب کرد و حالا نوبت بازی با مونشن گلادباخ است.

- منچسترسیتی به نظر می رسد روی نوار پیروزی افتاده و می خواهد با حفظ این فرایند، دوباره خودش را به عنوان مدعیان فتح لیگ معرفی کند.

منچسترسیتی 1-0 فولام | رحیم استرلینگ در دقیقه 5: کوین دی بروین پس از یک توپ ربایی عالی، رحیم استرلینگ را در عمق خط دفاعی فولام راه می اندازد تا استرلینگ این موقعیت را به گل تبدیل کند.

منچسترسیتی 2-0 فولام | کوین دی بروین در دقیقه 26: بی دقت مدافعان فولام و رحیم استرلینگی که با کمی مبالغه خودش را به زمین می اندازد. دی بروین پشت توپ ایستاد و به راحتی گلزنی کرد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 3 بهمن 1399 بروزرسانی: 3 بهمن 1399 گردآورنده: davataz.ir شناسه مطلب: 201

به "فرار رئال مادرید از بحران با برد سخت مقابل سویا، پیروزی راحت منچسترسیتی برابر فولام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرار رئال مادرید از بحران با برد سخت مقابل سویا، پیروزی راحت منچسترسیتی برابر فولام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید