فردا بازی خوب و تماشاگر پسندی برابر گل گهر ارائه می دهیم

به گزارش مجله انجمن دعوت، فیروز کریمی ظهر آدینه در نشست خبری پیش از ملاقات مقابل گل گهر سیرجان، گفت: خوشبختانه محرومان و تعدادی از مصدومان به جمع ما اضافه شده اند و با توجه به اینکه میزبان این بازی هم هستیم، امید زیادی داریم که ارائه گر یک بازی خوب باشیم.

فردا بازی خوب و تماشاگر پسندی برابر گل گهر ارائه می دهیم

وی با اشاره به شرایط تیم گل گهر سیرجان، اعلام کرد: گل گهر یک تیم استخوان دار است که در اوایل لیگ صدرنشین لیگ برتر هم بود که مشکلاتی برای آنها به وجود آمد که از صدر جدول فاصله گرفتند. من پیگیر اتفاقات گل گهر بودم و آنها همچنان از مدعیان کسب سهمیه هستند. آنها تیم دست و پا بسته ای نیستند و آقای قلعه نویی تیم خوبی را شکل داده است که فوتبال خوبی ارائه می دهد و نتایج قابل قبولی هم کسب نموده اند.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور ادامه داد: با این حال، یاران محروم ما هم به جمع سایر بازیکنان برگشته اند و فکر می کنم فردا شاهد یک بازی بسیار خوب باشیم. نتیجه دست خداست؛ این امکان وجود دارد که یک حادثه جزئی و یک اشتباه ساده نتیجه را رقم بزند اما در شرایط متعادل، فکر می کنم بازی خوبی از آب دربیاید.

وی در انتها گفت: هر دو تیم در پی ارائه فوتبال زیبا هستند و نقاط ضعف و قوت یکدیگر را می شناسند. بر اساس شناختی که از یکدیگر داریم، من نوید یک بازی خوب را می دهم. ان شاءالله با دعای خیر طرفداران بتوانیم امتیاز کامل این بازی را کسب کنیم تا برای مسابقات آینده انگیزه بیشتری داشته باشیم و صندلی مطلوبی در جدول کسب کنیم. امیدوارم شاهد یک بازی خوب و قضاوت مناسب از طرف داور بازی باشیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 31 تیر 1400 بروزرسانی: 31 تیر 1400 گردآورنده: davataz.ir شناسه مطلب: 536

به "فردا بازی خوب و تماشاگر پسندی برابر گل گهر ارائه می دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فردا بازی خوب و تماشاگر پسندی برابر گل گهر ارائه می دهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید