مرگ غم انگیزدر خودروی پدر

به گزارش مجله انجمن دعوت، تهران (پانا) - مرد جوان که برای دقایقی کودکش را داخل خودرو با بخاری روشن رها کرده و به داخل خانه رفته بود وقتی به آنجا برگشت با پیکر بی جان پسربچه رو به رو شد.

مرگ غم انگیزدر خودروی پدر

به گزارش ایران، چند روز قبل افسر کشیک کلانتری 113 بازار در تماس با بازپرس مصطفی واحدی، از مرگ پسر 8 ساله ای خبر داد و گفت: مرد جوانی نامه ای از بیمارستان آورده مبنی بر فوت پسر 8 ساله اش و خواهان رسیدگی و دستور لازم در رابطه با مرگ کودک است.

بدین ترتیب بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی مرکز دستور داد تا تیم تحقیق راهی بیمارستان شده و در رابطه با مرگ کودک تحقیقات صورت گیرد.

در بررسی های اولیه کادر اورژانس بیمارستان اظهار داشت زمانی که کودک به بیمارستان منتقل شده، فاقد علائم حیاتی بوده و کادر درمان پیروز به احیای کودک نشده اند.

پدر این کودک که بشدت ناراحت بود و گریه می کرد در تحقیقات گفت: ما معمولاً با خودرو رفت و آمد نمی کنیم به همین دلیل برای اینکه باتری ماشین خراب نشود هر چند وقت یکبار، ماشین را روشن می کنم تا کمی کار کند و بعد هم آن را خاموش می کنم.

او ادامه داد: شب حادثه به همراه پسر 8 ساله ام برای روشن کردن خودرو به خیابان رفتیم. ماشین را روشن کردم که پسرم گفت برویم کمی بگردیم من هم قبول کردم و از آنجایی که لباس بیرون نپوشیده بودم به پسرم گفتم صبر کن تا من به خانه بروم و برگردم . چون هوا سرد بود بخاری ماشین را برایش روشن کردم. بعد از نیم ساعت، وقتی برگشتم دیدم پسرم روی جایگاه جلو نشسته اما انگار خوابیده و چشم هایش بسته است. صدایش کردم جواب نداد چندین بار به شیشه ماشین کوبیدم اما باز هم هیچ جوابی نداد. با نگرانی شروع به کشیدن دستگیره درها کردم اما همه درها از داخل قفل شده بود محکم به شیشه ها می کوبیدم و فریاد می زدم. درها هم از داخل قفل شده بود. با سر و صدای من همسایه ها خودشان را به خیابان رسانده و کمک کردند تا شیشه ماشین را شکسته و بچه را به اورژانس رساندیم.

در ادامه بررسی ها؛ به دستور بازپرس جنایی، تیم تحقیق به سراغ همسایه ها رفته و یکی از آنها گفت: شب بود که متوجه سر و صدا از داخل خیابان شدیم. از پنجره که بیرون را نگاه کردم؛ دیدم همسایه مان است که محکم به شیشه می زند و بچه اش را صدا می کند. با صدای مرد همسایه، خودم را به خیابان رساندم و همسایه های دیگر هم در پی این سر و صدا به ما ملحق شدند. با کمک همسایه ها شیشه خودرو را شکستیم و بچه بی هوش را بیرون آوردیم. به آتش نشانی و اورژانس هم زنگ زدیم؛ اورژانس وقتی به محل رسید گفت بچه علائم حیاتی ندارد حتی سعی کردند که بچه را احیا کنند اما پیروز نشدند. با این حال او را به بیمارستان منتقل کردند.

در ادامه تعیین شد که خودروی پژو 405 این خانواده دوگانه سوز است. بدین ترتیب بازپرس جنایی دستور تعیین کارشناس برای بررسی سیستم سی ان جی خودرو و همچنین تحقیق از همسایه ها و پدر کودک را صادر کرد. جسد نیز برای تعیین علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی انتقال داده شد تا پس از انجام کارهای کارشناسی و اعلام نظریه پزشکی قانونی، تحقیقات تکمیل شود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 5 دی 1400 بروزرسانی: 5 دی 1400 گردآورنده: davataz.ir شناسه مطلب: 718

به "مرگ غم انگیزدر خودروی پدر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرگ غم انگیزدر خودروی پدر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید