اعترافات تازه متهم به قتل شیما در دادسرای جنایی

به گزارش دعوت، جسد شیما را در جاده چالوس رها کردم و وقتی دستگیر شدم برای اینکه زمان بخرم به دروغ مدعی شدم جسد را در حاشیه رود ارس رها نموده ام.این تازه ترین اعتراف مردی 62ساله به نام بهلول است که راز گم شدن دختری به نام شیما را در سینه دارد.

اعترافات تازه متهم به قتل شیما در دادسرای جنایی

به گزارش گروه حوادث دعوت از روزنامه همشهری، شیما دختر نوجوانی بود که 26مرداد سال گذشته ناپدید شد. او آخرین بار برای خرید از خانه بیرون رفت و دیگر برنگشت. تحقیقات پلیس نشان می داد که وی آخرین بار حوالی ترمینال بیهقی تهران بوده که با آنالیز تصاویر دوربین های مداربسته ترمینال، تعیین شد که مردی او را سوار بر خودروی پژو پارس سفید نموده و با خود برده است. مالک خودرو مردی 62ساله به نام بهلول بود که بازداشت شد اما ادعا کرد از سرنوشت شیما خبری ندارد.

این مرد آزاد شد اما مدتی قبل با انتشار فیلمی در شبکه های اجتماعی که در آن پدر شیما از رئیس قوه قضاییه برای پیدا کردن دخترش یاری می خواست، رسیدگی به پفراینده ازسر گرفته شده و بهلول که تنها مظنون پفراینده بود بار دیگر بازداشت شد. او این بار در جریان تحقیقات گفت: با ماشینم مسافرکشی می کردم. یک روز شیما سوار ماشینم شد و با هم حرف زدیم. در میان صحبت هایش متوجه شدم که با خانواده اش قهر نموده و نمی خواهد به خانه برود. چون تنها زندگی می کردم شیما را به خانه ام دعوت کردم و گفتم می تواند تا زمانی که با خانواده اش آشتی ننموده در خانه من بماند. وی در ادامه گفت: او حدود 2هفته در خانه ام بود اما من وی را نکشتم و مرگ او یک حادثه بود. او مشکل خاصی نداشت اما یک روز صبح از خواب بیدار شدم و دیدم شیما نفس نمی کشد و مرده است. من هم جسد او را به زادگاهم بردم و کنار رود ارس دفن کردم.

بعد از اعتراف بهلول، تیمی از کارآگاهان جنایی پایتخت راهی محلی شدند که بهلول نشانی اش را داده بود اما جست و جوی آنها در حاشیه رود ارس برای پیدا کردن جسد شیما نتیجه ای نداشت.

اعتراف جدید

بازپرسی از بهلول ادامه داشت و به نظر می رسید که او حقایق را کتمان می نماید. تا اینکه دیروز ادعای تازه ای درباره محل دفن جسد پیش روی تیم تحقیق قرار داد. وی گفت: وقتی شیما حالش بد شد و جانش را از دست داد، جسدش را لای پتو پیچیدم و به سمت جاده چالوس رفتم. در بین راه توقف کردم و وارد یک جاده فرعی شدم. پس از آن جسد را همان حوالی رها کردم.

وی در پاسخ به این سؤال قاضی که چرا تا کنون ادعای دیگری را درباره محل دفن جسد مطرح نموده بودی؟ پاسخ داد: می خواستم کمی زمان برای خودم بخرم و راستا تحقیقات را تغییر بدهم. درواقع نیتم این بود که فرایند تحقیقات در این پفراینده طولانی تر گردد تا شاید من آزاد شوم اما وقتی فهمیدم که آزادی در کار نیست، تصمیم گرفتم حقیقت را بگویم.

بعد از اعترافات تازه بهلول که دیروز در دادسرای جنایی تهران مطرح شد بازپرس جنایی از تیم تحقیق خواست با استعلام از کلانتری های مستقر در جاده چالوس تحقیق نمایند که آیا در این مدت جسدی با تعیینات شیما در آنجا کشف شده است یا نه. از سوی دیگر گروهی از مأموران به همراه بهلول راهی منطقه خواهند شد تا با جست وجو در محلی که وی می گوید، شاید بتوانند آثاری از جسد پیدا نمایند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 16 دی 1399 بروزرسانی: 16 دی 1399 گردآورنده: davataz.ir شناسه مطلب: 177

به "اعترافات تازه متهم به قتل شیما در دادسرای جنایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعترافات تازه متهم به قتل شیما در دادسرای جنایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید