انتظار برای انتها کابوس کالدرون وارد روز ششم شد، همچنان در انتظار تأییدیه برای وصول مطالبات

به گزارش مجله انجمن دعوت، باشگاه پرسپولیس که مطالبات دو مربی سابق خود را به حساب آنها واریز نموده، همچنان در انتظار دریافت تأییدیه و باز شدن پنجره نقل وانتقالاتی است.

انتظار برای انتها کابوس کالدرون وارد روز ششم شد، همچنان در انتظار تأییدیه برای وصول مطالبات

به گزارش خبرنگار ورزشی مجله انجمن دعوت، باشگاه پرسپولیس پس از وعده های مدیران این باشگاه، در نهایت روز چهارشنبه (19 آبان ماه) هفته گذشته مطالبات 580 هزار دلاری کالدرون و 95 هزار دلاری خواکین (به علاوه پنج درصد سود سالیانه) را به حساب مربی آرژانتینی در کشور سوئیس واریز کرد تا روزشماری ها برای باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی سرخپوشان شروع گردد.

پرسپولیسی ها که به صورت متمرکز تمام مطالبات دو مربی سابق خود را به حساب کالدرون واریز نموده اند، طی روزهای گذشته در انتظار اعلام تأییدیه وصول مطالبات از سوی وکیل کالدرون بودند، اما تا این لحظه خبری از تأییدیه و باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی سرخپوشان نشده است.

در حالی که شش روز از واریز پول به حساب کالدرون می گذرد، باشگاه پرسپولیس مکاتباتی را طی روزهای گذشته با وکیل این مربی انجام داده و امیدوار است به زودی تأییدیه نهایی از سوی وکیل این مربی آرژانتینی به فیفا ارسال و به این ترتیب پرونده جنجالی سرخپوشان به طور رسمی بسته گردد.

به گزارش مجله انجمن دعوت، باشگاه پرسپولیس با منوچهر صفروف و وحدت هنانوف دو بازیکن تاجیکستانی به توافق رسیده است و برای عقد قرارداد رسمی با این بازیکنان در انتظار بسته شدن پرونده کالدرون و خواکین و باز شدن پنجره نقل وانتقالاتی است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 2 دی 1400 بروزرسانی: 2 دی 1400 گردآورنده: davataz.ir شناسه مطلب: 716

به "انتظار برای انتها کابوس کالدرون وارد روز ششم شد، همچنان در انتظار تأییدیه برای وصول مطالبات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتظار برای انتها کابوس کالدرون وارد روز ششم شد، همچنان در انتظار تأییدیه برای وصول مطالبات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید