دلفینارویوم برج میلاد برای همیشه تعطیل شد

به گزارش دعوت، روابط عمومی برج میلاد بیان نمود: پیرو اطلاعیه قبلی، به منظور حمایت از حقوق حیوانات آخرین دلفین باقیمانده در مجموعه دلفیناریوم برج میلاد با حضور کارشناسان سازمان محیط زیست و در شرایط استاندارد از این مجموعه خارج و دلفیناریوم برج میلاد پس از بیش از پنج سال فعالیت برای همیشه تعطیل شد.

دلفینارویوم برج میلاد برای همیشه تعطیل شد

به گزارش ایسنا، این در حالی است که در فروردین ماه امسال روابط عمومی برج میلاد طی اطلاعیه ای رسمی سرانجام فعالیت دلفیناریوم برج میلاد را اعلام کرده بود و در اطلاعیه قبلی خود اعلام کرده بود که فعالیت دلفیناریوم این مجموعه بصورت کامل متوقف و سرانجام قرارداد به پیمانکار مربوطه ابلاغ شده است.

براساس این گزارش، کاسیا آخرین دلفین باقی مانده در دلفیناریوم مجموعه برج میلاد بود که در ماه های گذشته تا فراهم شدن شرایط انتقال، در بهترین شرایط در این مجموعه نگهداری شد و در نهایت با همکاری، نظارت و حمایت کارشناسان و سازمان محیط زیست، شرایط انتقال این دلفین به جزیره کیش و آماده سازی برای رها سازی محیا شد.

در نهایت صبح روز پنج شنبه 25 دی ماه 1399 کاسیا برای همیشه از دلفیناریوم برج میلاد خداحافظی کرد و این دلفین با رعایت نکات ایمنی و در سلامت کامل به جزیره کیش منتقل شد.

با توجه به اهمیت و جایگاه حمایت از محیط زیست و حقوق حیوانات در دستورالعمل های اجرایی برج میلاد، علی رغم شرایط سخت و محدودیت های موجود ناشی از شیوع کرونا پس از چندین ماه تلاش به منظور ایجاد شرایط بهتر برای کاسیا این انتقال صورت گرفت.

منبع: فرارو
انتشار: 27 بهمن 1399 بروزرسانی: 27 بهمن 1399 گردآورنده: davataz.ir شناسه مطلب: 249

به "دلفینارویوم برج میلاد برای همیشه تعطیل شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلفینارویوم برج میلاد برای همیشه تعطیل شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید