راهنمای جامع ست کردن لباس مجلسی گلدار

به گزارش مجله انجمن دعوت، خبرنگاران | سرویس مد و پوشاک - اگرچه لباس مجلسی گلدار به زبان عالی می آید، اما حقیقت این است که شاید ست کردن این مدل لباس مجلسی برای همه کار راحتی نباشد. در ادامه، ابتدا راه حل هایی کاربردی برای ست کردن میکاپ و اکسسوری های مختلف با لباس مجلسی گلدار را به شما ارائه می کنیم و در نهایت مدل بی نظیر از انواع لباس مجلسی گلدار را مشاهده خواهیم کرد.

راهنمای جامع ست کردن لباس مجلسی گلدار

در صورتی که مطالعه قسمت خاصی از این مطلب مورد نظر شماست، با انتخاب فهرست موضوعی زیر، به بخش مورد نظر خود در همین صفحه راهنمایی خواهید شد.

 • ست کردن اکسسوری با لباس مجلسی گلدار
  • جواهرات
  • کفش
  • کیف
  • کمربند
 • بهترین آرایش با لباس مجلسی گلدار
 • 30 مدل لباس مجلسی گلدار کوتاه و بلند

ست کردن اکسسوری با لباس مجلسی گلدار

1. ست کردن لباس مجلسی گلدار با جواهرات

لباس مجلسی گلدار به خودی خود دارای رنگ های شارپ و جسورانه است، به همین دلیل ست کردن آن با جواهرات عظیم و رنگی و قابل توجه که کانون توجه را به سمت خود می کشانند، ایده خوبی به نظر نمی رسد. در نتیجه، توصیه می گردد از جواهرات ساده، ظریف و کلاسیک برای ایجاد تعادل در استایل خود بهره ببرید.

بیشتر بخوانید: نکاتی برای ست کردن جواهرات با لباس

2. ست کردن کفش با لباس مجلسی گلدار

همانقدر که انتخاب کفش مناسب برای لباس مجلسی گلدار می تواند به ارتقای استایل شما یاری کند، درست انتخاب نکردن آن نیز موجب نابودی خواهد شد. برای این مدل لباس های مجلسی به ویژه آن هایی که دارای رنگ هایی با زمینه تیره هستند، از انتخاب کفش با الگوی گلدار مشابه خودداری کنید و به سراغ کفش و صندل های ساده تر باشید. بهترین کار، انتخاب یک کفش با تم رنگی یکی از رنگ های ملایم درون زمینه لباستان است.

گزینه پیروز دیگری که پیش رو دارید، ست کردن لباس مجلسی گلدار با کفش و به طور کلی اکسسوری های رنگ سیاه است. یعنی یک کیف کوچک دستی مشکی، کفش مشکی، کمربند و… یک ترکیب بی نظیر خواهد بود.

3. ست کردن کیف با لباس مجلسی گلدار

بهترین توصیه برای ست کردن کیف با لباس مجلسی گلدار، انتخاب کیفی با تم رنگی شارپ ترین رنگ در زمینه لباس شماست. با این وجود، اگر با این انتخاب احساس راحتی نمی کنید، بهتر است به سراغ کیف های ساده با تم رنگی خنثی مانند: سیاه، سفید، قهوه ای، خاکی و آبی بروید. اگر لباس مجلسی گلدار شما تنها شامل دو رنگ به خصوص است، انتخاب کیفی ساده با تم رنگی مانند قرمز که کنتراست بالایی با رنگ لباس تان دارد، گزینه هوشمندانه ای خواهد بود.

4. ست کردن کمربند با لباس مجلسی گلدار

کمربند اکسسوری کارآمدی است که می تواند به راحتی رنگ و کنتراست به لباس شما بدهد. برای مثال، یک لباس مجلسی گلدار سیاه و سفید، به راحتی با یک کمربند قرمز، آبی و یا هر رنگ دیگری با کنتراست بالا هماهنگ خواهد شد. همچنین، بهتر است در صورت داشتن چند تم رنگی در لباس، کمربند خود را همرنگ یکی از رنگ های موجود در زمینه لباس انتخاب کنید.

بیشتر بدانید: بایدها و نبایدهای لباس مجلسی زنانه

بهترین آرایش با لباس مجلسی گلدار

لباس های گلدار به اندازه کافی شلوغ و جذاب هستند. میکاپ آرتیست های حرفه ای توصیه می نمایند برای لباس های گلدار، سایه های خنثی را در آرایش خود بکار گیرید و یا تم رنگی غالب در لباس خود را به رنگ رژ لب خود اختصاص دهید. اگرچه هماهنگی تم رنگی سایه چشم و رنگ رژ لب نیز می تواند ایده خوبی به نظر آید، اما بهتر است تنها یکی از بخش ها در آرایش، یعنی چشم یا لب شارپ و مورد توجه قرار گیرد. برای مثال اگر از سایه چشم براق استفاده می کنید، دیگر نیازی نیست از رژ لب براق به طور همزمان بهره ببرید. اما اگر لباس شما دارای تم رنگی ملیح و ساده است، بهتر است از میکاپ اسموکی و رژ براق بهره ببرید.

30 مدل لباس مجلسی گلدار کوتاه و بلند

1. لباس مجلسی حریر گلدار

2. لباس مجلسی گلدار کوتاه

3. لباس مجلسی دو تکه گلدار

4. لباس مجلسی گلدار بلند

بیشتر بخوانید: 7 راه چاره برای مقابله با سر خوردن لباس مجلسی دکلته

5. لباس مجلسی حریر گلدار

6. لباس مجلسی حریر گلدار بلند و آستین دار

بیشتر ببینید: لباس مجلسی پوشیده

7. لباس مجلسی حریر گلدار کوتاه

8. لباس مجلسی ساتن گلدار بلند

9. لباس مجلسی ساتن گلدار کوتاه

10. لباس مجلسی مخمل گلدار کوتاه

11. لباس مجلسی ساتن گلدار کوتاه و آستین دار

12. لباس مجلسی گلدار بلند

13. لباس مجلسی گلدار دو تکه

14. لباس مجلسی گلدار کوتاه

15. لباس مجلسی گلدار ساتن

16. لباس مجلسی گلدار نخی

17. لباس مجلسی گلدار مخمل

18. لباس مجلسی ساتن گلدار آستین دار

19. لباس مجلسی گلدار کوتاه دکلته

20. لباس مجلسی نخی گلدار

21. لباس مجلسی گلدار کوتاه

22. لباس مجلسی ریون گلدار

23. لباس مجلسی گلدار میدی

24. لباس مجلسی گلدار حریر

25. لباس مجلسی گلدار کوتاه دخترانه

26. لباس مجلسی گلدار استوایی برای تولد

27. لباس مجلسی گلدار ساتن

28. لباس مجلسی گلدار حریر

29. لباس مجلسی گلدار بلند

30. لباس مجلسی گلدار بلند و پوشیده

سخن آخر

لباس های مجلسی گلدار فوق العاده زنانه و جذاب هستند و اگر تجربه کافی برای ست کردن آن ها داشته باشید، همانند لباس های مشکی شما راحت و همه کاره خواهند بود. برای آغاز با انتخاب الگو های ساده آغاز کنید. آیا تا کنون تجربه ست کردن لباس مجلسی گلدار را داشته اید؟ شما چه راه چاره های دیگری را برای هماهنگ کردن لباس مجلسی گلدار سراغ دارید؟ لطفا نظرات، تجربیات و سوالات خود را در انتهای صفحه در بخش ارسال نظر با ما و سایر همراهان مجله انجمن دعوت به اشتراک بگذارید. همچنین، به منظور آشنایی با سایر مدل های مجلسی، پیشنهاد می کنیم مطالب مربوط به لباس زیر مناسب لباس مجلسی، لباس مجلسی کوتاه و لباس مجلسی بلند را نیز در سایر بخش های مد و پوشاک مجله انجمن دعوت دنبال کنید.

منبع: setare.com
انتشار: 24 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 24 اردیبهشت 1400 گردآورنده: davataz.ir شناسه مطلب: 421

به "راهنمای جامع ست کردن لباس مجلسی گلدار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راهنمای جامع ست کردن لباس مجلسی گلدار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید