راه حل های کم هزینه برای خسته نشدن از فضای خانه

به گزارش مجله انجمن دعوت، انتخاب مبلمان به رنگ های روشن مایل به سفید می تواند به انعطاف پذیر بودن طراحی داخلی در آینده یاری کند.

راه حل های کم هزینه برای خسته نشدن از فضای خانه

به گزارش بهترین ها، زندگی در چاردیوار های مکعبی ساده ای که اغلب بدون توجه به زیبایی شناسی و نگاه معمارانه ساخته شده اند، می تواند خسته کننده باشد. از سوی دیگر در سبد هزینه اغلب خانواده ها برای تغییر نما و ظاهر داخلی خانه بودجه اندکی وجود دارد. نشریه اینسایدر با مشورت چند طراح داخلی، برای این مشکل راهکار های کم هزینه ای ارائه داده است. ما هم در ادامه چند مورد جالب را با شما در میان خواهیم گذاشت.

راهکار های کم هزینه برای خسته نشدن از فضای خانه

انتخاب مبلمان به رنگ های خنثی

اگرچه انتخاب مبل و کاناپه رنگارنگ بسیار وسوسه کننده است، تام لارنس لوی، طراح داخلی، می گوید که انتخاب مبلمان به رنگ های روشن مایل به سفید می تواند به انعطاف پذیر بودن طراحی داخلی در آینده یاری کند.

به گفته لارنس لوی، استفاده از مبلمان عمدتا خنثی به این معنا است که زمانی که می خواهید ظاهر متفاوتی داشته باشید، می توانید با استفاده از کوسن ها یا پتو های رنگی به چیز های جالبی دست یابید.

تمام دیوار های یک اتاق را به یک رنگ درآورید

اگرچه دیوار هایی با رنگ های متمایز می توانند سرگرم کننده باشند، اغلب افراد معمولا به سرعت از دیوار با رنگ متفاوت خسته و دلزده می شوند.

اگر مصمم اید یک دیوار متمایز داشته باشید، بهتر است از کاغذ دیواری با رنگ خنثی یا بافت دار بهره ببرید تا ضمن مجذوب کننده نگه داشتن اوضاع، زود از آن خسته نشوید.

به تغییرات فصل بی توجه نباشید

شارلین پیارالی، طراح داخلی، به اینسایدر می گوید که تزیینات فصلی راهی سریع و آسان برای حفظ طراوت فضای شما است.

پیارالی می گوید: برای فصل بهار گل بیاورید، یا برای زمستان مقداری کدو و میوه کاج اضافه کنید. چند قسمت از فضای خود را به دکور های فصلی اختصاص دهید.

میز ناهارخوری یا میز قهوه مکان های بسیار خوبی برای نمایش تزیینات فصلی اند.

سری به کمد و کابینت بزنید

محتویات کمد ها و انبار می تواند به شما یاری کند بدون هیچ هزینه ای، ظاهر جدیدی برای فضای خود پیدا کنید.

کاسه های چینی انتخاب مناسبی برای نمایش روی میز ناهارخوری اند. آن ها را گهگاه از کابینت ها در آورید و به عنوان یک عنصر تزیینی بهره ببرید. یک کاسه چینی با شکوفه های نرگس شناور در آن یک انتخاب عالی برای فصل زمستان است.

بده بستان هنری در حلقه دوستان

همه ما فرش و پرده هایی در انبار داریم که هم آن قدر برایمان ارزشمندند که حاضر نیستیم آن ها را دور بیندازیم یا بفروشیم و از طرفی مناسب فضای خانه ای که در حال حاضر در آن زندگی می کنیم، نیستند.

از این اقلام یک لیست تهیه کنید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید. گاهی اوقات امانت دادن یک شی زینتی به یک دوست می تواند به زیبایی هدیه دادن باشد.

از شمع های معطر بهره ببرید

روشن کردن یک شمع معطر یا سوزاندن روغن های خوشبو می تواند به طور چشمگیری حال وهوای فضای خانه شما را تغییر دهد.

پیارالی می گوید: تغییر رایحه در خانه می تواند به یک مراسم عادی و کم هزینه تبدیل گردد تا به فضای داخلی شما جانی دوباره ببخشد.

به این منظور همواره می توانید از یک گلدان گل تازه نیز بهره ببرید.

قفسه های آشپزخانه خود را تغییر دهید

قفسه های آشپزخانه اغلب بدون تغییر و ثابت اند، اما تغییر آن ها می تواند به فضای آشپزی شما رنگ ولعابی تازه و مجذوب کننده ببخشد.

سایمون می گوید: مقداری گیاه یا گل اضافه کنید، تخته برش های خود را بیرون بیاورید و روغن ها و بطری های سرکه زیباتر و شکیل ترتان را جلو چشم بگذارید.

منبع: فرارو
انتشار: 17 بهمن 1401 بروزرسانی: 17 بهمن 1401 گردآورنده: davataz.ir شناسه مطلب: 1021

به "راه حل های کم هزینه برای خسته نشدن از فضای خانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه حل های کم هزینه برای خسته نشدن از فضای خانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید