ضارب مأمور کلانتری پای میز محاکمه

به گزارش دعوت، فروشنده اسلحه که دو سال قبل یک مأمور کلانتری را با شلیک گلوله مجروح کرده بود بزودی در دادگاه پای میز محاکمه می رود.

ضارب مأمور کلانتری پای میز محاکمه

به گزارش ، رسیدگی به این پرونده با گزارش تیراندازی به گروهبان یکم علیزاده از مأموران کلانتری 161 ابوذر آغاز شد. مأمور جوان بلافاصله به بیمارستان منتقل شد و تحقیقات برای شناسایی و دستگیری متهم به دستور بازپرس جنایی ادامه یافت.

در ادامه بررسی ها مشخص شد مأمور جوان به همراه یکی از همکارانش سوار بر دو موتورسیکلت در حال گشت بودند که به مرد جوانی مشکوک شدند. وی با در دست داشتن سیم مفتولی قصد بازکردن در خودرویی را داشت که مأموران او را دستگیر کردند، اما وقتی مأموران قصد انتقال او به کلانتری را داشتند در راه به مرد دیگری نیز که پشت یک خودرو پیکان سفید قدیمی مخفی شده بود ظنین شدند. گروهبان علیزاده از همکارش می خواهد فرد دستگیر شده را به کلانتری برساند تا خودش مورد جدید را بررسی کند، اما دقایقی بعد مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

در حالی که مأمور جوان در بیمارستان تحت درمان بود با گذشت دو ماه از این حادثه، مأموران کلانتری 161 ابوذر مطلع شدند که مرد 36 ساله ای در محدوده فلاح اقدام به خرید و فروش سلاح می کند، با مشخص شدن این موضوع مأموران وارد عمل شده و پس از هماهنگی با بازپرس جنایی پایتخت وارد خانه مرد جوان شدند.

  • ناگفته های پدر سیاه پوش الهام سرلاتی از روز حادثه/ دخترم آخرین بار سوار یک پراید شد!

با دستگیری وی و بازرسی از خانه اش دو قبضه اسلحه و 80 فشنگ کشف و بهروز برای تحقیقات به کلانتری منتقل شد. وی در بررسی های اولیه به خرید و فروش اسلحه و تیراندازی به مأمور کلانتری 161 ابوذر اعتراف کرد و گفت: در کار خرید و فروش اسلحه هستم و آن روز هم اسلحه ای به همراه داشتم که می خواستم آن را بفروشم. به محل قرار رفتم و منتظر خریدار بودم که ناگهان مأمور جوان به من شک کرد. برای فرار از دست او چاره ای جز تیراندازی نداشتم بعد هم فرار کردم. او ادامه داد: در این مدت مدام پیگیر حال مأمور جوان بودم و عذاب وجدان داشتم. من آدم خلافکاری هستم، اما قصدم آسیب رساندن به او نبود. با اعتراف متهم و بازسازی صحنه حادثه و شکایت مأمور پلیس که با گذشت حدود دو سال همچنان تحت درمان است، کیفرخواست متهم به اتهام شلیک، خرید و فروش سلاح غیرمجاز، نگهداری مهمات جنگی و شوکر از سوی محمدجواد شفیعی، بازپرس شعبه پنجم دادسرای امور جنایی پایتخت صادر شد.

منبع: ایران

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 16 آبان 1399 بروزرسانی: 16 آبان 1399 گردآورنده: davataz.ir شناسه مطلب: 48

به "ضارب مأمور کلانتری پای میز محاکمه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضارب مأمور کلانتری پای میز محاکمه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید