نزاع خونین در تهران

به گزارش مجله انجمن دعوت، تهران (پانا) - رییس پلیس پیشگیری تهران عظیم از دستگیری پنج اوباشگری که اقدام به ایجاد رعب و وحشت و نزاع گروهی در محله فلاح نموده بودند، اطلاع داد.

نزاع خونین در تهران

به گزارش ایسنا، سرهنگ جلیل موقوفه ای در حاشیه دستگیری این اوباشگران با حضور در جمع مجله انجمن دعوت گفت: به دنبال دریافت خبری از سامانه 110 پلیس درخصوص وقوع یک فقره نزاع و درگیری با سلاح سرد رسیدگی به موضوع در دستوکار ماموران پلیس پیشگیری قرار گرفته و ماموران با حضور در محل مشاهده کردند که این نزاع منجر به آسیب دیدگی و مجروحیت دو نفر از طرفین درگیری در منطقه فلاح شده است.

وی با بیان اینکه پس از حضور ماموران در محل تعدادی از اشرار که از طرفین نزاع بودند با قمه به سمت گشت خودرویی پلیس حمله ور شده بودند، گفت: ماموران پلیس با استفاده تجهیزات و فنون دفاع شخصی به مقابله با این افراد پرداخته و انتها دو نفر از این افراد را در محل دستگیر کردند.

رییس پلیس پیشگیری تهران عظیم با بیان اینکه چند نفر دیگر از طرفین نزاع نیز متواری شده بودند، گفت: ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی و هماهنگی مرجع قضایی طی یک عملیات ضربتی سه نفر دیگر از افراد مرتبط با این درگیری را نیز شناسایی و دستگیر نموده و به مقر انتظامی منتقل کردند.

موقوفه ای با بیان اینکه اقدام این افراد سبب ایجاد رعب و وحشت در میان اهالی و ساکنان محله شده بود، گفت: برای هر پنج شرور دستگیر شده پفراینده ای تشکیل شده و این افراد برای ادامه فرایند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 19 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 19 اردیبهشت 1400 گردآورنده: davataz.ir شناسه مطلب: 412

به "نزاع خونین در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نزاع خونین در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید