پاکدامن: باید زودتر خود را از نظر ذهنی ریکاوری کنم، احساس می کنم دیوارهای سالن به من فشار می آورند

به گزارش مجله انجمن دعوت، ملی پوش سابر کشورمان گفت: ما کاری جز شمشیربازی بلد نیستیم و باید تمرین کنیم و زودتر خود را از نظر ذهنی ریکاوری کنیم و برگردیم.

پاکدامن: باید زودتر خود را از نظر ذهنی ریکاوری کنم، احساس می کنم دیوارهای سالن به من فشار می آورند

علی پاکدامن در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله انجمن دعوت، در مورد آخرین شرایط خود بعد از مسابقات المپیک گفت: بعد از المپیک و درد اتفاقات آن، احتیاج به ریکاوری داشتم. الان هم زمانی که برای تمرین به سالن می روم احساس می کنم دیوارهای سالن به من فشار می آورند. پنج سال تمام چه اردو بود و چه نبود همواره تمرین کردم.از اینکه این همه سال تمرین کردم ناراحت هم نیستم چرا توانستم در در این میدان عظیم خیلی چیزها را به خودم ثابت کنم.

وی در پاسخ به این سوال که چه زمانی به شرایط ایده ال ذهنی بازمی شد، گفت: هنوز زمان احتیاج دارم تا برگردم و این درد المپیک در ذهنم می ماند ولی ما کاری جز شمشیربازی بلد نیستیم و باید تمرین کنیم و زودتر خود را از نظر ذهنی ریکاوری کنیم و برگردیم و من به این مسائل واقف هستم.

ملی پوش سابر کشورمان در مورد شرایط سایر هم تیمی های خود هم یادآوری کرد: از بچه ها خیلی خبر ندارم و آنها هم در حال ریکاوری هستند. انشالله نزدیک مسابقات اردوها آغاز می گردد و دوباره برای کشور افتخارآفرینی می کنیم.

به گزارش مجله انجمن دعوت، علی پاکدامن در المپیک توکیو در نخستین ملاقات خود و در مرحله یک شانزدهم نهایی برابر برابر آندراس زاتماری، قهرمان دنیا دارنده مدال نقره المپیک، با نتیجه 15 بر 12 پیروز شد و گام به مرحله یک هشتم نهایی گذاشت. پاکدامن در مرحله یک هشتم نهایی مقابل مکس هارتونگ نفر پنجم رنکینگ دنیای از کشور آلمان 15 بر 9 به رجحان رسید و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. او در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات شمشیربازی المپیک با نتیجه 15 بر 6 مقابل آرون ژیلاگی قهرمان مجارستانی المپیک بازنده شد و از صعود به نیمه نهایی بازماند. پاکدامن که در دوره گذشته المپیک در رده بیستم قرار گرفته بود اینبار با عملکرد خوب خود هشتم شد.

بعلاوه تیم ملی سابر شمشیربازی کشورمان با ترکیب محمد رهبری، علی پاکدامن و مجتبی عابدینی در نخستین ملاقات خود برابر ایتالیا با نتیجه نزدیک 45 بر 44 بازنده شد و از صعود به نیمه نهایی باز ماند.

علی پاکدامن در این ملاقات ستاره سابر ایران بود و به تنهایی 22 امتیاز از 44 امتیاز ایران را به دست آورد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 شهریور 1400 بروزرسانی: 13 شهریور 1400 گردآورنده: davataz.ir شناسه مطلب: 597

به "پاکدامن: باید زودتر خود را از نظر ذهنی ریکاوری کنم، احساس می کنم دیوارهای سالن به من فشار می آورند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاکدامن: باید زودتر خود را از نظر ذهنی ریکاوری کنم، احساس می کنم دیوارهای سالن به من فشار می آورند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید