انتقال یک زندانی ایرانی از چین به کشور

به گزارش دعوت، معاون وزیر دادگستری در مورد انتقال یک زندانی ایرانی از چین به کشور گفت: این نخستین زندانی ایرانی است که در چارچوب موافقت نامه انتقال محکومان دو کشور ایران و چین به کشور منتقل می گردد و بدین ترتیب موافقت نامه انتقال محکومان وارد فاز اجرایی شد.

انتقال یک زندانی ایرانی از چین به کشور

با ما همراه باشید و با تور چین ارزان از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گزارش دعوت به نقل از خبرگزاری فارس، محمود عباسی معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزیر دادگستری و رئیس کمیته انتقال محکومان وزارت دادگستری از انتقال یک محکوم ایرانی از چین به کشور اطلاع داد و اظهار کرد: این نخستین زندانی ایرانی است که در چارچوب موافقت نامه انتقال محکومان دو کشور ایران و چین به کشور منتقل می گردد و بدین ترتیب موافقت نامه انتقال محکومان وارد فاز اجرایی شد و در آینده ای نزیک تعداد دیگری از محکومان ایرانی برای گذراندن ادامه محکومیتشان به کشور منتقل می شوند.

وی با اشاره به دشواری انتقال محکومان و هزینه های هنگفتی که بر کشور تحمیل می نماید، گفت: در دشواری انتقال محکومان برای ما همین نکته بس که ناگزیر به استمداد از وزیر محترم دادگستری و وزیر محترم امور خارجه شدیم تا این زندانی بیمار را به کشور منتقل کنیم.

عباسی ضمن قدردانی از حمایت های وزرای محترم دادگستری و امور خارجه، از اقدامات سفیر کشورمان در پکن، معاون کنسولی و ایرانیان وزارت امور خارجه و همکارانشان خصوصا مدیر کل کنسولی وزارت خارجه از مسئولان سازمان هواپیمایی حفاظت پرواز، شرکت هواپیمایی ماهان، مسئولان اینترپل و همکاران خود در دفتر همکاری های بین المللی وزارت دادگستری به ویژه مشاور معاونت که در این شرایط حساس کرونایی با احساس مسئولیت این وظیفه خطیر را انجام داده اند، تقدیر کرد.

عباسی به هموطنانمان که قصد سفر به دیگر کشورها را دارند توصیه کرد به قوانین کشورهای مقصد احترام بگذارند و از ارتکاب جرم بپرهیزند زیرا همه کشورها به امنیت خود توجه ویژه دارند و نقض قوانین و مقررات خود را نمی پذیرند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 26 اسفند 1399 بروزرسانی: 26 اسفند 1399 گردآورنده: davataz.ir شناسه مطلب: 308

به "انتقال یک زندانی ایرانی از چین به کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقال یک زندانی ایرانی از چین به کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید