اخبار سیاسی

اولین دانشگاه گردشگری قزاقستان با اعطای دیپلم بین المللی

به زودی یک دانشگاه گردشگری در قزاقستان با بهره گیری از تجربه های بین المللی و با هدف توسعه زیرساخت های نقشه گردشگری این کشور آغاز به کار خواهد نمود.

4 تیر 1401

گشایش خانه های خلاق و مراکز نوآوری خراسان شمالی، ستاری: مرزهای زیست بوم نوآوری و فناوری را توسعه می دهیم

با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری، مراکز خلاق، نوآوری و رشد در شهرستان های استان خراسان شمالی افتتاح شد و به بهره برداری رسید.

26 خرداد 1401

بازدید معاون وزیر آموزش و پرورش از ستاد اسکان نوروزی آموزش و پرورش بدره و دره شهر

تهران (پانا) - معاون برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش همراه با علی درویشی، مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام از ستاد اسکان نوروزی ادارات آموزش و پرورش شهرستان های بدره و دره شهر بازدید کردند.

6 خرداد 1401

خطیب زاده در راس هیأتی بلندپایه راهی پاکستان شد

تهران (پانا) - سخنگوی وزارت امور خارجه در راس هیأتی بلندپایه برای شرکت در اجلاس وزرای خارجه سازمان همکاری های اسلامی راهی پاکستان شد.

3 خرداد 1401

هند در پی نفت ایران

وزیر نفت هند ابراز امیدواری کرد، به محض ورود نفت ایران به بازار، شرکت های هندی به خرید نفت کشور بپردازند.

23 اردیبهشت 1401

مدیرکل میراث فرهنگی استان سمنان معرفی گردید

خبرگزاری مهر/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده و گزارشات منتشر شده، مدیرکل میراث فرهنگی استان سمنان معرفی گردید.

19 اردیبهشت 1401

تور استانبول: همایش شناسایی فرصت های سرمایه گذاری ترکیه و ایران در استانبول

خبرگزاری خبرنگاران-همایش شناسایی فرصت های سرمایه گذاری ترکیه و ایران با هدف تقویت همکاری های بخش های خصوصی دو کشور و با حضور مقامات، بازرگانان و کارشناسان حوزه های مختلف دیروز شروع شد.

17 اردیبهشت 1401

تخریب 200 خانه تاریخیِ شیراز و ساخت مجتمع تجاری کذب است

رییس پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری که پیش تر مدیر میراث فرهنگی و گردشگری استان فارس بود و همزمان با دوره مدیریتی او، تخریب بخشی از بافت تاریخی شیراز رخ داد، گفت: برخلاف آن چه در فضای مجازی و بعضی رسانه ها منعکس شده، بر اساس طرح سامان دهی و اتصال دو حرم،...

5 اردیبهشت 1401

هتل آیدا در آذربایجان شرقی افتتاح شد

میراث آریا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده و گزارشات منتشر شده، هتل آیدا در آذربایجان شرقی افتتاح شد.

26 فروردین 1401

مخبر: دانشگاه ها به دولت یاری نمایند، در پی جلوگیری از خروج نخبگان هستیم

معاون اول رییس جمهور با تأکید بر اینکه دانشگاه ها باید تبدیل به کانون تعریف و حل مسائل کشور شوند، توضیح داد: دانشگاه های ایران با وجود سرمایه بالای علمی و نخبگان، با مسأله یابی و ارائه راه حل های علمی و عملی در مدیریت و اداره کشور به دولت یاری نمایند. ...

1 فروردین 1401

مرزهایی که فقیر و غنی را از هم جدا می کند

فقر و ثروت، نابرابری و تبعیض در همه جا وجود دارد، عکاسی روشی است برای نشان دادن این پدیده. جانی میلر در پروژه ای این پدیده اجتماعی را به خوبی به تصویر می کشد. در ادامه با خبرنگاران همراه شوید.

24 اسفند 1400

اولیانوف: مذاکره مستقیم میان ایران و آمریکا در وین مفید است

تهران (پانا) - نماینده روسیه در سازمان های بین المللی واقع در وین در واکنش به سخنان وزیر خارجه کشورمان مذاکره مستقیم میان ایران و آمریکا در وین را مفید خواند.

14 اسفند 1400

تور استرالیا ارزان: عدم بازگشایی مرزهای استرالیا به روی گردشگران در سال 2021

کشور استرالیا باوجود اجرای واکسیناسیون کرونا قصد ندارد تا مرزهای خود را در سال 2021 به طور کامل به روی مسافران بین المللی بازگشایی کند.

12 اسفند 1400

ارتکاب جنایات وحشیانه از طریق سعودی ها آتش جنگ را شعله ورتر می کند

به گزارش خبرنگاران به نقل از المسیره، محمد عبدالسلام سخنگوی جنبش انصارالله یمن امروز چهارشنبه به جنایت اخیر ائتلاف سعودی در صنعاء که در پی آن 14 غیر نظامی به شهادت رسیدند، واکنش نشان داد.

11 اسفند 1400

طرح ابتکاری سعودی درباره صلح یمن غیرواقعی است

به گزارش خبرنگاران، محمد علی الحوثی، عضو شورای عالی سیاسی یمن در حساب کاربری خود در توئیتر طرح ابتکاری سعودی درباره صلح یمن را در حد یک طرح اولیه و ابتدایی خواند و گفت: طرح ابتکاری ارائه شده ما برای ملت یمن بود، نه نتیجه گفت وگوهای اولیه و اکتشافی با کشور...

9 اسفند 1400

15 جاذبه معروف و دیدنی شهر برلین در آلمان

جاذبه های گردشگری برلینبرلین، مرکز آلمان، بزرگترین شهر، مرکز سیاست، فرهنگ، رسانه ها و علم است. گرچه برای اولین بار در قرن سیزدهم پیشنهاد شد که برلین مرکز کشور شود اما این کار تا سال 1871 به تاخیر افتاد. برلین ترکیبی از معماری نو و کلاسیک، سرگرمی پویا، خرید...

6 اسفند 1400

مبنای قیمت گذاری هتل ها چیست؟

با آنالیز مراحل قیمت گذاری و شناسایی روش قیمت گذاری هتل ها، می توان برترین شیوه را برای مشخص نرخ در این زمینه پیدا کرد.

29 بهمن 1400

تور ارزان تایلند: برترین دانشگاه های تایلند برای تحصیل

دانشگاه های تایلندشاید اینکه به تایلند به جای مقصدی توریستی به چشم یک مقصد تحصیلی نگاه کنیم کمی سخت باشد اما در این کشور دانشگاه های خوبی هست که می گردد برای ادامه تحصیل روی آن ها حساب کرد. تایلند هر سال 16 میلیون توریست دارد که خیلی از آن ها توریستان و...

29 بهمن 1400

تور ارزان بلغارستان: برترین دانشگاه های بلغارستان برای تحصیل

دانشگاه های بلغارستانکشور مجذوب کننده اما کوچک بلغارستان در شبه جزیره بالکان قرار گرفته و هم برای گردشگران و هم برای دانشجویان مملوء از مجذوب کنندهیت های دیدنی ست. اگر خیال دارید تا در بلغارستان ادامه تحصیل دهید به غیر از دانشگاه های خوب، جاذبه های...

18 بهمن 1400

یوسفی: ظرفیت های مالی داخلی و منطقه ای در دولت قبل مغفول ماند

یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید نمود: متاسفانه دولت گذشته با گره زدن اقتصاد کشور به پنج کشور اروپایی و بی توجهی به اقتصاد مقاومتی شرایط نامناسبی را برای معیشت و اقتصاد کشور رقم زد.

18 بهمن 1400
تعداد: (164)