اخبار سیاسی

جزئیات امکانات سامانه ندای همراه

خبرگزاری خبرنگاران- معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش وپرورش استثنایی در نشست شورای معاونین سازمان به تشریح امکانات سامانه ندای همراه پرداخت.

20 فروردین 1400

سخنگوی وزارت خارجه روسیه: چرا غرب جرأت نمی کند علیه روسیه حمله مستقیمی را انجام دهد؟ خبرنگاران

ماریا زاخارووا سخنگوی وزارت خارجه روسیه امروز یکشنبه اظهار کرد که کشورهای غربی کوشش نمی نمایند گام های آشکار تهاجمی علیه روسیه بردارند

16 فروردین 1400

درخواست برای بازگرداندن مرمرهای 2500 ساله پارتنون به یونان

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست آمده، درخواست برای بازگرداندن مرمرهای 2500 ساله پارتنون به یونان انجام شد.

14 فروردین 1400

توضیحات وزیر کار در خصوص افزایش دستمزد 1400، حق مسکن 450هزارتومانی باید به تصویب دولت برسد

وزیر کار با اشاره به افزایش 39درصدی حداقل حقوق کارگران در سال 1400 در خصوص حق مسکن 450هزارتومانی گفت: قسمت مربوط به مزد مسکن منوط به تأیید هیئت وزیران است که پیشنهاد این موضوع با قید فوریت تقدیم دولت خواهد شد و با تصویب، افزایش آن اعمال خواهد شد.?:

11 فروردین 1400

نخستین گفت وگوی تلفنی بلینکن با دیپلمات ارشد چینی

وزیر خارجه آمریکا در نخستین گفت وگوی تلفنی با یک دیپلمات ارشد چینی درباره مسائل مختلف از جمله حقوق بشر، هنگ کنگ و اوضاع تبت مذاکره نموده است.

9 فروردین 1400

تغییر رفتار خریداران در عقبگرد بازار مسکن

تهران (پانا) - نحوه روبروه بخش زیادی از خریداران در بازار مسکن تغییر کرد، وضع بازار مسکن پایتخت در دو سمت عرضه و تقاضا طی ماه های گذشته با تغییراتی روبرو شده است.

9 فروردین 1400

انتقاد نایب رئیس شورای شهر تهران از سخنان روز گذشته وزیر بهداشت

تهران (پانا) - نایب رئیس شورای شهر تهران نسبت به سخنان روز گذشته وزیر بهداشت واکنش نشان داد.

6 فروردین 1400

بانوی عمارت به شبه قاره هند می رود

تهران (پانا) - با حضور دوبلورهای شبکه سحر، مجموعه تلویزیونی بانوی عمارت برای مخاطبان اردوزبان شبه قاره هند دوبله و به زودی پخش خواهد شد.

3 فروردین 1400

جزئیات جدید از واکسیناسیون با اسپوتنیک ، چه کسانی منتظر واکسن باشند؟

به گزارش خبرنگاران، فوتی های کرونا هر روز در ایران و آن سوی مرزها خیلی ها را به انتظار واکسن می نشاند تا آنها را از رنج مرگ عزیزانشان برهاند. هر خبری از خرید واکسن کرونا امیدی دوباره برای ادامه می دهد تا سنگینی سایه کرونا بر سرشان کم گردد.

2 فروردین 1400

به روز رسانی تعریف مصدومان و فوتی های ترافیکی

تهران (پانا) - تفاهم نامه همکاری بین دو سازمان اورژانس کشور و پزشکی قانونی با هدف همکاری متقابل به منظور بهره گیری از قابلیت های طرفین در جهت افزایش فعالیت های مشترک آموزشی و پژوهشی و اجرایی در راستای ارتقاء خدمت رسانی مناسب به مردم در حوادث و سوانح و...

1 فروردین 1400

چرایی ناکارآمدی نظام اجرایی و حکومتی در ایران

عباس عبدی روزنامه نگار و تحلیلگر در یادداشتی در روزنامه اعتماد نوشت: یکی از ویژگی های جامعه ایران که قریب به اتفاق ناظران آن را قبول دارند، ناکارآمدی نظام اجرایی و حکومتی است. این ویژگی را در ذیل عنوان بحران ناکارآمدی توصیف و تحلیل می نمایند. این بحران...

30 اسفند 1399

از کذب بودن جریمهبی ماسک ها درپمپ بنزین تا دو برابرشدن جرایم پیامکی و الصاقی، سرباز سیلی خورده کجاست؟

محدودیت های تازه کرونایی در جاده ها، چگونگی اعتراض به پیامک ها و جریمه های اشتباهی و همچنین آخرین شرایط سرباز سیلی خورده راهور از جمله مواردی بود که جانشین پلیس راهور ناجا به تشریح آنها پرداخت.

29 اسفند 1399

پیشتاز در اقتدار یا تحقیر؟

با توجه به سخنان منتشر شده از رهبری و تاکید ایشان بر فراوری واکسن توسط توان داخلی این سوال مطرح می گردد که چرا نباید واکسن خارجی را خریداری کنیم؟ آیا فرقی بین روسیه و چین با آمریکا، آلمان و فرانسه وجود دارد؟

29 اسفند 1399

جدیدترین مدرسه استثنایی طرح از خشت تا بهشت در ماهشهر استان خوزستان افتتاح شد

تهران (پانا) - پیش دبستانی و دبستان 4 کلاسه ویژه دانش آموزان استثنایی شهرستان ماهشهر با اعتباری بالغ بر 18 میلیارد ریال و با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور افتتاح شد.

28 اسفند 1399

وزیر آموزش و پرورش وارد استان البرز شد

تهران (پانا) - وزیر آموزش و پرورش با هدف شرکت در نشست با مدیران و معلمان استان البرز و حضور در جلسه شورای آموزش و پرورش وارد این استان شد.

27 اسفند 1399

واشنگتن: به متقاعد کردن کشورها برای خودداری از فروش سلاح به ایران ادامه می دهیم

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا شامگاه جمعه گفت که این کشور به متقاعد کردن کشور ها برای خودداری از فروش سلاح به ایران ادامه می دهد.

26 اسفند 1399

انتقال یک زندانی ایرانی از چین به کشور

معاون وزیر دادگستری در مورد انتقال یک زندانی ایرانی از چین به کشور گفت: این نخستین زندانی ایرانی است که در چارچوب موافقت نامه انتقال محکومان دو کشور ایران و چین به کشور منتقل می گردد و بدین ترتیب موافقت نامه انتقال محکومان وارد فاز اجرایی شد.

26 اسفند 1399

عون خواهان یک سوم معطل نیست

خبرگزاری خبرنگاران- دفتر ریاست جمهوری لبنان خاطرنشان کرد که رئیس جمهوری این کشور خواهان یک سوم معطل(کرسی های مورد مناقشه) در کابینه جدید نیست.

25 اسفند 1399

پنتاگون خواهان استعفای صدها تن از منصوبان ترامپ در این نهاد شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از واشنگتن پست، لوید آستین وزیر دفاع ایالات متحده در اقدامی به منظور بی اثرسازی انتصاب های شتابزده در روزهای پایانی ریاست جمهوری دونالد ترامپ، فعالیت دهها کمیسیون مشورتی پنتاگون را به حالت تعلیق درآورده و از صدها مقام منصوب...

25 اسفند 1399

بلومبرگ: کشورها برای دریافت واکسن روسی صف کشیده اند

شبکه خبری بلومبرگ گزارش داد: به دنبال تایید واکسن کرونای اسپوتنیک وی از سوی مجله پزشکی معتبر لانست، حالا کشور های زیادی برای دریافت این واکسن صف کشیده اند.

24 اسفند 1399
تعداد: (74)