ثامید عرضه اولیه بورسی این هفته

به گزارش دعوت، خبرنگاران : تعداد 5 میلیارد و 297میلیون سهم شرکت توسعه و عمران امید، چهار شنبه همین هفته با نماد معاملاتی ثامید در بورس اوراق بهادار تهران عرضه اولیه می شود.

ثامید عرضه اولیه بورسی این هفته

به گزارش دعوت به نقل از تسنیم، تعداد 5 میلیارد و 297میلیون و 550 هزار سهم شرکت توسعه و عمران امید معادل 15درصد سهام این شرکت، چهار شنبه(19 شهریور) به عنوان نوزدهمین عرضه اولیه امسال بازار سرمایه در بازار دوم بورس اوراق بهادار عرضه می شود.

این میزان سهام در محدوده قیمتی 1660تا 1750تومان برای هر سهم و با سهمیه 1200سهمی برای هر کد حقیقی و حقوقی عرضه خواهد شد.

همچنین مدیر این عرضه شرکت کارگزاری تدبیرگران فردا، متعهد عرضه شرکت گروه توسعه ساختمان تدبیر و متعهد خرید نیز شرکت تامین سرمایه نوین به میزان 50 درصد از سهام قابل عرضه در روز عرضه اولیه می باشند.

گفتنی است تعداد 5 میلیارد و 297میلیون و 550 هزار سهم شرکت توسعه و عمران امید در حالی پس فردا عرضه اولیه می شود که از این تعداد، 4 میلیارد و 238 میلیون و 40 هزار سهم در فرآیند کشف قیمت جهت عرضه به عموم اختصاص خواهد یافت و تعداد یک میلیارد و 59میلیون و 510 هزار سهم این شرکت نیز در روز پس از عرضه اولیه این شرکت به صندوق ها با ضریب تخصیصی بازاری هر دارنده واحد صندوق تعلق می گیرد.

این گزارش می افزاید: بر اساس قانون، عرضه اولیه سهام شرکت ها به صندوق های سرمایه گذاری در روز کاری بعد از عرضه اولیه با قیمت ثابت کشف شده در فرآیند عرضه اولیه صورت می پذیرد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 30 مهر 1399 بروزرسانی: 30 مهر 1399 گردآورنده: davataz.ir شناسه مطلب: 17

به "ثامید عرضه اولیه بورسی این هفته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثامید عرضه اولیه بورسی این هفته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید