ساعت کار جدید بانک ها در شهرهای رنگی کرونا اعلام شد

به گزارش مجله انجمن دعوت، تهران (پانا) - کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی اظهار داشت که تا اطلاع ثانوی ساعات فعالیت بانک ها برای پذیرش مشتریان، از 8 صبح تا 14 بعد ازظهر و در روزهای پنج شنبه 8 صبح تا 12:30 خواهد بود.

ساعت کار جدید بانک ها در شهرهای رنگی کرونا اعلام شد

به گزارش کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی، کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی پیرامون ساعت کار شعب و نحوه حضور کارکنان بانک ها در شهرهای آبی، زرد، نارنجی و قرمز اطلاعیه ای صادر کرد که در آن آمده است:

با توجه به سوالاتی که در خصوص نحوه چگونگی ارائه خدمات بانک ها و نحوه حضور کارکنان آنان در روزهای جاری که در بعضی از شهرها از نظر ستاد ملی کرونا تغییر شرایط هشدار داده اند، ضرورتاً به استحضار می رساند: مطابق یا مفاد نامه شماره 99/1825-ک ه مورخ 99/9/13، تا اطلاع ثانوی ساعات فعالیت بانک ها برای پذیرش مشتریان از 8 صبح الی 14 بعد از ظهر و در روزهای پنج شنبه تا 12:30 خواهد بود.

حضور کارکنان بانک ها در شهرها با هشدار قرمز بمیزان 50% می باشد و 50درصد بقیه کارکنان می توانند با توجه به نظر مدیران محترم مناطق بنحویکه ارائه خدمات شعب متوقف یا با خدشه روبرو نگردد بصورت نوبتی از طریق دورکاری ادامه یابد.

در شهرهای با هشدار نارنجی از جمله تهران و البرز حضور کارکنان به میزان دوسوم خواهد بود و یک سوم آنان می توانند مشروط به امکان ارائه کامل به مشتریان از طریق نوبتی دورکاری داشته باشند.

بدیهی است در سایر شهرها با هشدارهایی با رنگ های زرد و آبی ارائه خدمات بانکی با حضور صدردرصدی کارکنان خواهد بود.

طبیعتاً رعایت پروتکل های بهداشتی (استفاده از لوازم التحریر اختصاصی، مواد ضدعفونی کننده، رعایت فاصله مکانی بین افراد و ...) و توصیه و پیشنهاد به مراجعین برای انجام امور بانکی آینده با استفاده از تجهیزات الکترونیکی مورد عنایت همکاران بانکی و به ویژه مدیران شعب خواهد بود.

تغییر رنگ شهرها با هشدارهای ستاد ملی کرونا در آینده کماکان مشمول مراتب مندرج در نامه حاضر خواهد بود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 18 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 18 اردیبهشت 1400 گردآورنده: davataz.ir شناسه مطلب: 410

به "ساعت کار جدید بانک ها در شهرهای رنگی کرونا اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساعت کار جدید بانک ها در شهرهای رنگی کرونا اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید