سناریوی فاینال فانتزی 16 تازه تمام شده است؛ به این زودی ها منتظر بازی نباشید

به گزارش مجله انجمن دعوت، سال گذشته به شکلی غیر منتظره اسکوئر انیکس از بازی فاینال فانتزی 16 رونمایی کرد. در حالی که مدت نسبتاً زیادی است که تریلر جدیدی از بازی ندیده ایم یا اطلاعات بیشتری را از آن به دست نیاورده ایم اما به تازگی تهیه کننده بازی درباره فرایند توسعه فاینال فانتزی 16 توضیحات جالبی را ارائه داده است که می تواند برای هواداران قابل توجه باشد.

سناریوی فاینال فانتزی 16 تازه تمام شده است؛ به این زودی ها منتظر بازی نباشید

در جریان یک جلسه تبادل نظری ویژه و طولانی که برای بازی فاینال فانتزی 14 برگزار شده بود و نائوکی یوشیدا (Naoki Yoshida)، یاسوکه سایتو (Yosuke Saito) و یوکو تارو (Yoko Taro) در آن به تبادل نظر می پرداختند، جزییات جالبی از شرایط ساخت بازی فاینال فانتزی 16 اعلام شد.

نائوکی یوشیدا که وظیفه تهیه کنندگی فاینال فانتزی 16 را بر عهده دارد، در میان هواداران به خاطر نقش عظیمش در تهیه کنندگی و کارگردانی فاینال فانتزی 14 از محبوبیت فراوانی برخوردار است. او درباره فاینال فانتزی 16 می گوید که سناریو بازی تقریباً نوشته شده است و کار روی آن به اتمام رسیده است. او بعلاوه بیان می نماید که صداپیشگی بازی از جمله صداپیشگی انگلیسی بازی در مراحل خاتمهی خود به سر می برد.

بعلاوه وقتی از او درباره اطلاعات تازه بازی فاینال فانتزی 16 سؤال شد، یوشیدا پاسخ داد: علت اینکه اطلاعات بیشتری را فاش نمی کنم، این نیست که نمی خواهم چیزی بگویم بلکه می خواهم اطلاعات و نمایش های بازی چیزی باشند و زمانی منتشر شوند که بتواند همه را متقاعد کند تا بازی را بخرند. کیفیت بصری معین است اما جزییات مبارزات و ویژگی های عظیم دیگری که معرفی نشده اند، شامل این موارد خواهد بود و من می خواهم هواداران با مشاهده این ها شگفت زده شوند. پس تا وقتی راضی نباشم، فعلاً چیز تازه وجود ندارد.

او درباره زمان احتمالی نمایش بازی خاطرنشان کرد: من در ابتدا به این فکر می کردم که بازی را در مراسم توکیو گیم شو سال جاری نشان دهم اما فکر نمی کنم که به موعد مقرر شده برسیم. من می خواهم که چیزی را از بازی به شما نشان دهم اما امیدوارم که شما بتوانید در این زمینه مرا درک کنید. به هر حال، وقتی که بازی آماده عرضه باشد، می توانید آن را تجربه کنید.

در خاتمه، سایتو با شوخی خطاب به نائوکی یوشیدا خاطرنشان کرد که هواداران منتظر سورپرایز در توکیو گیم شو می مانند که در این موقع یوشیدا خاطرنشان کرد: نه، در توکیو گیم شو خبری نخواهد بود.

نکته جالب اینجاست که در این یکی دو هفته اخیر منابعی اشاره می کردند که قرار است سونی نمایشی از بازی فاینال فانتزی 16 در یکی از رویدادهای اخیر خود داشته باشد. با این حال، گفته تازه تهیه کننده این اثر به وضوح معین می نماید که نمایش بازی برای بازه زمانی فعلی آماده نبوده است و حتی به احتمال زیاد در توکیو گیم شو هم شاهد آن نخواهیم بود. این در حالی است که یوشیدا اعلام نموده فرایند ساخت بازی به خوبی در حال دنبال شدن است. هرچند مدت زیادی از نمایش آخر بازی سپری شده است اما با توجه به این خبر تازه می توانیم انتظار داشته باشیم که فاینال فانتزی 16 در سال 2022 عرضه گردد. حتی اگر کرونا وجود نداشت، ممکن بود فرایند توسعه بازی فرایند بسیار بهتری داشته باشد.

فاینال فانتزی 16 قرار است برای کنسول پلی استیشن 5 عرضه گردد.

منبع: Gematsu

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 30 تیر 1400 بروزرسانی: 30 تیر 1400 گردآورنده: davataz.ir شناسه مطلب: 533

به "سناریوی فاینال فانتزی 16 تازه تمام شده است؛ به این زودی ها منتظر بازی نباشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سناریوی فاینال فانتزی 16 تازه تمام شده است؛ به این زودی ها منتظر بازی نباشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید