مقام اخراجی دولت ترامپ: تهدید به مرگ شده ام

به گزارش مجله انجمن دعوت، مقام سابق امنیت سایبری آمریکا بر این باور است که به دلیل اظهاراتش مبنی بر سلامت انتخابات توسط ترامپ اخراج شد گفت که تهدید به مرگ شده است.

مقام اخراجی دولت ترامپ: تهدید به مرگ شده ام

به گزارش گروه بین الملل مجله انجمن دعوت به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کنگره، کریستوفر کربس مدیر سابق امنیت سایبری و زیرساخت در وزارت امنیت داخلی آمریکا گفت: تهدیدات اخیر علیه مقام های انتخاباتی غیردموکراتیک بوده و به دموکراسی لطمه وارد خواهد نمود.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی مجله انجمن دعوت بخوانید. (کلیک کنید)

وی افزود: من تهدید به مرگ شده ام، تعدادی از مقام های انتخاباتی تهدید به مرگ شده اند و به نظر من این اقدامات غیردموکراتیک بوده و در نهایت به دموکراسی لطمه وارد خواهد نمود. ما به طور فعالانه در حال لطمه زدن به دموکراسی هستیم. ما به طور فعالانه در حال ضربه زدن به اعتماد عمومی نسبت به فرایند انتخابات هستیم.

کربس که به خاطر گفتن اینکه انتخابات 3 نوامبر ایمن ترین انتخابات در تاریخ ایالات متحده بوده از سوی دونالد ترامپ اخراج شده است، پیش از این نیز در مصاحبه با شبکه سی بی اس گفت: اتهامات مطرح شده از سوی ترامپ و متحدانش درباره تقلب گسترده در انتخابات، مسخره است.

وی افزود: این اتهام که ماشین های رای گیری توسط کشورهای خارجی دستکاری شده است، کاملا بی پایه و اساس است.

سیدنی پاول وکیل ترامپ که همین اواخر رابطه خود را با تیم حقوقی رئیس جمهور آمریکا قطع نموده است، این تئوری توطئه را مطرح نموده است که سامانه های انتخاباتی که در ونزوئلا ایجاد شده، در انتخابات اخیر ریاست جمهوری به نفع جو بایدن عمل نموده است.

کربس افزود: همه آرا در ایالات متحده آمریکا در همین کشور شمارش شده است. هیچ شواهد و سند و مدرکی وجود ندارد که ماشین های رای گیری توسط یک قدرت خارجی، دستکاری شده است. اینها تنها اتهامات مسخره ای هستند که مطرح شده است. مردم آمریکا باید 100 درصد به انتخابات شان اعتماد داشته باشند.

سایر مقام های آمریکایی نیز به شدت از اظهارات تند ترامپ علیه مقام های انتخاباتی انتقاد نموده اند.

براد رافن اسپرگر معاون فرماندار ایالت جورجیا در سخنانی دونالد ترامپ را به خاطر اظهاراتش علیه مقام ها و کارکنان انتخاباتی مورد انتقاد قرار داد و گفت: اظهارات ترامپ موجب تشدید تهدیدات علیه کارکنان انتخاباتی در ایالت جورجیا شده است.

وی افزود: حتی پس از درخواست ما از رئیس جمهور آمریکا برای متوقف کردن اظهارات تند و ادعاهایش درباره پیروزی در ایالت هایی که به طور آشکار شکست خورده بود، وی بار دیگر توئیت نموده است که تقلب گسترده ای در ایالت جورجیا اجرا شده است. این دقیقا لحنی است که موجب تشدید تهدیدات علیه کارکنان انتخاباتی شده است، کسانی که تنها به فکر انجام وظایف و شغل خود هستند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 دی 1399 بروزرسانی: 11 دی 1399 گردآورنده: davataz.ir شناسه مطلب: 167

به "مقام اخراجی دولت ترامپ: تهدید به مرگ شده ام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقام اخراجی دولت ترامپ: تهدید به مرگ شده ام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید