وحیدی: مسئولیت روابط عمومی ها در عرصه روشنگری اثرگذار است

به گزارش مجله انجمن دعوت، وزیر کشور در پیامی با گرامیداشت روز روابط عمومی، مسئولیت این مجموعه در دستگاه های اجرایی را در عرصه روشنگری و تحقق فریضه جهاد تبیین، مهم و اثرگذار دانست.

وحیدی: مسئولیت روابط عمومی ها در عرصه روشنگری اثرگذار است

به گزارش گروه سیاسی مجله انجمن دعوت به نقل از وزارت کشور، احمد وحیدی وزیر کشور در پیغامی با گرامیداشت روز روابط عمومی، مسئولیت این مجموعه در دستگاه های اجرایی را در عرصه روشنگری و تحقق فریضه جهاد تبیین، مهم و اثرگذار دانست.

متن پیغام وحیدی به مناسبت روز روابط عمومی به توضیح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

27 اردیبهشت که در تقویم کشور به روز روابط عمومی نام گذاری شده است، فرصتی مغتنم برای قدردانی و ارج نهادن به فعالیت آن هایی است که با عشق، تعهد و تخصص، در تبیین ارزش های انقلاب اسلامی پا در عرصه جنگ روایت ها گذاشته اند.

مسئولیت روابط عمومی که مطابق با اندیشه های رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، نقشی انکارناپذیر در انتقال دقیق و صادقانه روینمودها، دستاورد ها و اهداف سازمانی دارد، بیش از هر زمان دیگری خطیر شده است چرا که باید با تلفیق اطلاعات، تجربه، مهارت، دانش و فنون روز و با شناختی دو سویه از جامعه و دستگاه ها، آیینه ای تمام نما و پل ارتباطی میان این دو باشد.

شفاف سازی عملکرد ها به ویژه در حوزه های مالی و تصمیم هایی که به طور مستقیم بر زندگی مردم اثر دارد، دیگر مسئولیت و نقش مهم و اثرگذار روابط عمومی است که علاوه بر همراه سازی مردم برای بهبود شرایط، در فرایند توسعه کشور و بعلاوه تحقق فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی برای فراوری، دانش بنیان، اشتغال آفرین، اثرات مثبت و بی بدیلی خواهد داشت.

روابط عمومی باید مشاوری امین، اتاق فکر و تحلیلگری دوراندیش برای مدیران باشد و انتظارات و مطالبات مردم را در کوتاه ترین زمان منعکس سازد تا اختلالات، مسائل و کاستی های حوزه اجرا به سرعت تعیین و برای رفع شدن آن اقدام گردد.

این نهاد، با تنویر افکار عمومی و اطلاع رسانی سریع، دقیق و صحیح به مردم، سرمایه های اجتماعی را برای پیشبرد اهداف کلان کشور پدید می آورد که اساس فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی را در فریضه جهاد تبیین تشکیل می دهد.

اعتماد سازی و اطمینان بخشی به مردم، مقابله با ماشین تحریف و تخریب بدخواهان نظام، امیدآفرینی، تسلط به ابزار های نوین، پرهیز از افراط و تفریط و تقویت جایگاه واقعی به عنوان سخنگوی صادق، آن هم در زمانه ای که فضای مجازی کار را برای مدیران روابط عمومی سخت نموده است، گویای شرایط ویژه این نهاد در دوره تازه برای پویایی، تلاش خستگی ناپذیر شبانه روزی و خروج از رخوت و سکون است.

حضور جهادگرانه در عرصه تبیین و قانع کردن افکار عمومی در مقاطع حساس کشور همانند اصلاحات بزرگ مالی که دولت سیزدهم در مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها انجام داد، ضرورتی است که امید داریم با تلاش و تلاش این مجموعه گرانقدر در دستگاه های اجرایی، سازمان ها و نهادها، شاهد تحقق بیش از پیش اهداف دولت باشیم.

والسلام علیکم

احمد وحیدی

وزیر کشور

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 تیر 1401 بروزرسانی: 9 تیر 1401 گردآورنده: davataz.ir شناسه مطلب: 895

به "وحیدی: مسئولیت روابط عمومی ها در عرصه روشنگری اثرگذار است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وحیدی: مسئولیت روابط عمومی ها در عرصه روشنگری اثرگذار است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید