پاویون زنان پیشگام کارآفرین با حضور 30 بانوی کارآفرین برگزار می گردد

به گزارش دعوت، پاویون ویژه زنان پیشگام کارآفرین برای نخستین بار در نمایشگاه اینوتکس 2021 برگزار می گردد.

پاویون زنان پیشگام کارآفرین با حضور 30 بانوی کارآفرین برگزار می گردد

به گزارش گروه فناوری دعوت به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، همزمان با برگزاری نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (INOTEX) در پارک فناوری پردیس، پاویون زنان پیشگام نیز با حضور 30 بانوی کارآفرین پیروز برگزار می گردد.

پاویون زنان پیشگام کارآفرین که به همت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، کار خود را از نخستین روز نمایشگاه اینوتکس شروع نموده است و تا انتها آن ادامه دارد. در این رویداد 30 نشست صمیمانه با حضور 30 مدیر عامل زن پیروز از شرکت های دانش بنیان و خلاق برگزار می گردد.

ایجاد بستر برای شکل گیری تعاملات موثر میان زنان پیروز کارآفرین با سایر فعالان اکوسیستم نوآوری و فناوری و نیز ارائه الگو های پیروز برای زنان از جمله مهمترین اهداف برگزاری پاویون ویژه زنان پیشگام کارآفرین کشور است.

برگزاری این پاویون در نمایشگاه تخصصی اینوتکس فرصتی مناسب برای افزایش تعاملات موثر و گفتگو، ایده و تجربه میان زنان فعال در حوزه علم و فناوری است.

از سوی دیگر، حضور زنان پیروز کارآفرین از شرکت های دانش بنیان، صنایع خلاق، شتابدهنده ها و مراکز نوآوری در این پاویون و همچنین برگزاری نشست های متعدد صمیمانه برای ارائه تجربیات، می تواند گامی در راستای ارتقای شرایط زنان در اکوسیستم نوآوری و فناوری باشد.

پاویون زنان پیشگام کارآفرین روز های نمایشگاه INOTEX از 28 تا 31 اردیبهشت ماه برگزار می گردد و میزبان 30 مدیرعامل پیروز شرکت های دانش بنیان و خلاق است که با حضور خود در نشست های صمیمانه این پاویون، به ارائه خدمات مشاوره ای به بازدیدکنندگان مشتاق می پردازند. بر اساس برنامه پاویون، این نشست ها در هر روز از نمایشگاه INOTEX در 4 بازه زمانی برگزار می گردد.

گفتنی است؛ بازدیدکنندگان علاقه مند و همچنین شرکت های حاضر در نمایشگاه می توانند با حضور در پاویون زنان پیشگام کارآفرین از تجربیات زنان پیروز کارآفرین در زمینه چگونگی عبور از چالش ها و همچنین کسب پیروزت در فراوری محصولات دانش بنیان و یا خدماتی با ایده های نو بهره گیرند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 تیر 1400 بروزرسانی: 8 تیر 1400 گردآورنده: davataz.ir شناسه مطلب: 492

به "پاویون زنان پیشگام کارآفرین با حضور 30 بانوی کارآفرین برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاویون زنان پیشگام کارآفرین با حضور 30 بانوی کارآفرین برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید