مدیریت منابع آب و آبرسانی به منطقه ها کم بهره مند از مهم ترین اولویت های کشور

به گزارش مجله انجمن دعوت، بطور کلی همه فعالیت های مربوط به حفاظت جامع منابع آب به دو قسمت مدیریت بهره برداری و توزیع آب و مدیریت تقاضا و مصرف آب طبقه بندی می گردد. در این راستا یکی از اهداف اصلی مورد نظر در مدیریت بهره برداری و توزیع آب کنترل هدررفت در تاسیسات آبرسانی و شیرآلات بهداشتی است. لذا با توجه به سهم قابل توجه هدررفت در شبکه های آبرسانی و شیرآلات، بخش عمده ای از سیاست های بازدارنده می تواند مربوط به حوزه کنترل نشت باشد.

مدیریت منابع آب و آبرسانی به منطقه ها کم بهره مند از مهم ترین اولویت های کشور

یکی از فاکتورهای اساسی تاثیرگذار بر حجم هدررفت آب نوع تجهیزات مورد استفاده و نحوه نصب آنها است. در این راستا می توان اذعان داشت که به استناد اطلاعات موجود در اغلب شرکت های آب و فاضلاب لوله های پلی اتیلنی دارای بیشترین حوادث و بیشترین اندازه نشت است و شیرآلات قدیمی، خراب و کم کیفیت باعث می گردد نه تنها صرفه جویی در مصرف آب اتفاق نمی افتد بلکه حجم زیادی از آب مصرفی بدون اینکه احتیاج باشد مصرف می گردد و به فاضلاب انتقال می یابد.

اقداماتی در راستای مسئولیت اجتماعی برند گرددر

شیرآلات گرددر از سال 1370 در زمینه فراوری و عرضه شیرآلات بهداشتی با هدف خلق محصولات باکیفیت و کسب رضایت مشتریان داخلی و خارجی شروع به فعالیت کرد، در تمام این سال ها فعالیت های مسئولیت اجتماعی بخشی از اهداف گرددر بوده است.

سال گذشته و در جشن 28 سالگی مقرر شد گرددر در راستای مسئولیت اجتماعی برند و بعلاوه با توجه به مسئله آب در کشور که موضوعی حیاتی به شمار میرود؛ حمایت از آب رسانی به 28 نقطه کمتر بهره مند از شیرآلات بهداشتی را تا خاتمه سال 1399 بر عهده بگیرد.

به نقل از روابط عمومی شیرآلات گرددر طرح تجهیز شیرآلات بهداشتی و دسترسی به آب سالم در منطقه ها کمتر بهره مند در قالب طرح مسئولیت اجتماعی و کمپین تسهیل دسترسی به آب سالم با شیرآلات گرددر به خاتمه رسیده است.

گرددر برای انتخاب این 28 نقطه از مخاطبان خود در شبکه های اجتماعی دعوت کرد تا با اطلاع رسانی خود یاری نمایند منطقه های که بیش از بقیه احتیاج به آب رسانی یا تجهیز امکانات دارند تعیین شوند و بدین ترتیب این طرح در شهرهای کرمانشاه، اردبیل، کرمان اجرایی شد.

گرددر امیدوار است بتواند در این راستا راسخ و ثابت قدم بماند همانطور که در طول سال های فعالیتش همیشه ثابت نموده فقط به فکر فروش محصولات خود نبوده و همیشه سعی می نماید گام های مثبتی برای پیشرفت جامعه و کشور بردارد.

م. خ

منبع: ایرنا زندگی
انتشار: 29 دی 1400 بروزرسانی: 29 دی 1400 گردآورنده: davataz.ir شناسه مطلب: 745

به "مدیریت منابع آب و آبرسانی به منطقه ها کم بهره مند از مهم ترین اولویت های کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیریت منابع آب و آبرسانی به منطقه ها کم بهره مند از مهم ترین اولویت های کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید