صبر مصری ها در قبال شیخ نشینان حوزه خلیج فارس به سر آمد

به گزارش دعوت، رای الیوم گزارش داد: حملات سریالی به مصری ها در خلیج فارس ادامه دارد و کویتی ها یک مصری را وحشیانه مورد حمله قرار دادند و با وقاحت تمام ویدئو این حمله را هم منتشر کردند که کاربران شبکه های اجتماعی ضمن ابراز خشم از این حادثه، این سئوال را مطرح کردند که آیا اگر به جای این جوان مصری، یک تبعه آمریکا بود هم اینکار را با وی می کردند و بعضی هم خواهان فراخوانی سفیر مصر از کویت شدند.

صبر مصری ها در قبال شیخ نشینان حوزه خلیج فارس به سر آمد

بر اساس گزارش رای الیوم؛ در تکرار حوادث سریالی حمله به مصری ها در عربستان و شیخ نشینان، ویدئویی به نمایش گذاشته شده است که در آن چند کویتی به شدت جوان مصری را هنگام کار در کلوپ بازی های رایانه ای در منطقه الفحیحیل در کویت مورد ضرب و شتم قرار می دهند.

در این ویدئو سه جوان به سراغ این جوان مصری می آیند و یکی از آنها اقدام به تصویر برداری و ثبت واقعه می نماید و دو نفر دیگر کمی با جوان مصری صحبت می نمایند و یکی از این دو جوان سیلی محکمی بر صورت این مصری می زند و وحشیانه وی را پهن زمین می نماید.

کاربران مصری به محض انتشار این ویدئو به خشم آمدند و از ادامه اهانت و حملات به مصری ها در کشورهای عرب حوزه خلیج فارس خشمگین شدند و از مقامات قاهره خواستند که اقدام عاجلی برای مقابله با تکرار این قبیل حوادث به عمل آورند.

عمرو بدر عضو اتحادیه روزنامه نگاران مصر در این زمینه نوشت: مصر باید خواهان بازداشت عاملان این حمله گردد و سفیر مصر از کویت فرا خوانده گردد تا کرامت مصری ها مصون بماند. مقامات ما مسئول اهانت به مصری ها هستند.

بعضی دیگر هم موضوع را فردی آنگونه که مقامات مصری توصیف می نمایند، ندانستند و این سئوال را مطرح کردند که اگر آمریکایی هم بود این حادثه را انجام می دادند؟ آیا احدی در این کشورها(شیخ نشینان) جرات دارد که به شهروند آمریکایی، انگلیسی یا روسی حمله کند؟

همچنین بعضی دیگر از کاربران مصری هم اعلام کردند که این حملات ادامه خواهد یافت.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 مهر 1399 بروزرسانی: 29 مهر 1399 گردآورنده: davataz.ir شناسه مطلب: 10

به "صبر مصری ها در قبال شیخ نشینان حوزه خلیج فارس به سر آمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صبر مصری ها در قبال شیخ نشینان حوزه خلیج فارس به سر آمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید