آشپزی

طرز تهیه املت اسفناج به 3 روش

املت اسفناج از ترکیب تخم مرغ و برگ اسفناج تهیه می شود که می توانید طعم دهنده های دیگری نیز به آن اضافه کنید. در این مطلب طرز تهیه این املت به سه روش شرح داده خواهد شد.

16 اسفند 1399

آش چوربا کدو و هویج؛ آش خوشمزه و پرخاصیت ترکیه ای

آش چوربا کدو و هویج، یکی از انواع آش های خوشمزه و پرطرفدار ترکیه است. این آش غلیظ و خوشمزه با مواد اولیه مغذی و سالم طبخ شده و خواص بسیاری نیز دارد.

15 اسفند 1399

آیا خوردن غذای تکراری ضرر دارد؟

روزیاتو/ اگر آدم پرمشغله ای هستید، برنامه زندگی تان شلوغ و پر شتاب است، یا صرفاً از آشپزی کردن خیلی خوش تان نمی آید، احتمال اینکه یک برنامه غذایی تکراری داشته باشید یا هر روز غذاهای شبیه به هم بخورید زیاد است.

25 بهمن 1399

طرز تهیه بمب اسپرسوبازرده تخم مرغ و شیر

مخلوط زرده تخم مرغ و شیر یکی از نوشیدنی های کلاسیک فصل سرماست.

18 بهمن 1399

طرز تهیه مربای توت&zwnjفرنگی؛ عطر و بویی که در خانه می&zwnjپیچد

فصل توت فرنگی آمده و چه چیز بهتر از اینکه در خانه دست به کار شویم و مربای آن را درست کنیم و برای بقیه فصل های سال ذخیره اش کنیم. عطر و بوی جذابی که حالمان را خوب می نماید و طعم لذیذش، سر ذوقمان می آورد.

16 دی 1399

طرز تهیه سمبوسه جنوبی؛ در خانه دست به کار شوید

حتما با انواع و اقسام سمبوسه آشنا هستید یا حداقل آنها را دیده اید؛ اصلی ترین سمبوسه اما برای جنوب است که با نان لواش درست می گردد. غذایی که از هند به مناطق جنوبی ایران آمد و تغییراتی در آن ایجاد شد. به هرحال هر منطقه ای در جنوب سمبوسه خودش را دارد که مواد...

8 دی 1399

طرز تهیه سالاد نخود یونانی

سالاد نخود یونانی در دسته سالاد هایی قرار گرفته است که با گذر زمان طعم بهتری پیدا می کنند؛ در نتیجه اگر قصد سرو این سالاد در مهمانی های خود را دارید، به این نکته توجه کافی داشته باشید.

11 آذر 1399

طرز تهیه پشمک شکلاتی لقمه ای (پشمک حاج عبدالله)

پشمک شکلاتی لقمه ای یا همان پشمک حاج عبدالله یکی از خوراکی های بسیار خوشمزه است که به آسانی تهیه می گردد. طرز تهیه پشمک شکلاتی را ببینید.

5 آذر 1399

طرز تهیه کیک سبزیجات ساده و خوشمزه

در این مطلب دستورالعمل تهیه کیک سبزیجات آموزش داده شده است.

5 آبان 1399